Правда про ортопедичні матраци

ортопедичні матрациНе можна купувати ортопедичний матрац не з`ясувавши всі нюанси цього товару. Краще розбиратися в різновидах матраців і не потрапити на неякісний товар, вам допоможе ця стаття.

Частина припущень покупців щодо ортопедичних матраців не зовсім вірні, так що спробуємо з’ясувати, де є частка правди, а де вони помиляються.  Матраци дійсно вибираються за віковими категоріями, оскільки вік визначає фізіологію тіла, особливо, м’язів і суглобів.  У цьому зв’язку для дітей і літніх людей не можна вибирати однакові ортопедичні матраци.

Для дітей більше підходять жорсткі матрасы, а для літніх людей корисніші м’які або середньої жорсткості.  Те, що спати корисніше на жорстких матрацах є помилкою.  Споживачі так вважають тому, що недостатньо знають про матраци.  Ортопедичні матраци бувають не тільки жорсткі, але і м’які.

Всі види таких матраців призначаються для профілактичного впливу, отже, підбираються індивідуально.  Невірно вважати, що чим більше в матраці пружин, тим краще на ньому спати.  Кількість пружин і наповнювача повинно бути оптимально.  Чим більша кількість шарів з наповнювачем, тим менше потрібно пружин.

Занадто мала або занадто велика кількість пружин не є показником функціональності і якості.  Вважається оптимальним наповнювач, який утворює 3-4 см внутрішніх шарів.  Неясно чому, але є думка, що матраци з натуральним наповнювачем є ідеальною умовою для розмноження шкідників, кліщів і шкідливих бактерій.  Якщо матраци якісні, то вони виробляються з можливістю здійснювати постійну вентиляцію, а вона погіршує умови для розмноження кліщів.

Кліщі люблять вологу і не плодяться в провітрюваних і сухих умовах.  Крім того, є спеціальні прилади, що знижують вологість в матрацах.  Вони називаються аераторами.  Переконання, що наповнювачі всередині повинні бути проклеєними, є правильним.

У хороших ортопедичних матрацах використовується повністю нешкідливий клей, дозволений усіма гігієнічними нормами, яким склеюють шари наповнювача.  Якщо шари не склеєні, значить, виробник намагався заощадити на виробництві матраців.  Ця технологія коштує дорого і дрібні виробники не можуть її освоїти.  Краще купувати матраци зі знімним чохлом, оскільки періодично це потрібно робити.

Однак те, що це потрібно робити самостійно в домашніх умовах – неправда!  Щоб зняти чохол потрібна бригада фахівців, які це зроблять акуратно, а потім знову надінуть його на матрац.  Крім того, купуючи матрац в не знімних чохлах, Ви не зможете перевірити те, що знаходиться під чохлом, що за матрац Ви купили, яка якість його покриття.

Читайте на cайті:

Залишити коментар