Поради з розміщення меблів в спальні

розміщення меблів в спальніЧерез великий обсяг меблів, представлених сьогодні на ринку, простій людині, не досвідченій в усіх тонкощах, часом дуже важко в них зорієнтуватися. Проте, щоб ви не купили, є загальні поради щодо розстановки.

Яким би меблям ви не віддали перевагу, дуже важливо, щоб вони відповідала вашому стилю життя, характеру, по-перше, а по-друге, гармоніювали зі стінами, стелею, жалюзі і декоративними елементами.

Ще один фактор, який, до речі, зазвичай вважається основним – це функціональність. Вітальня, наприклад, призначена бути місцем, де кожному члену сім’ї знайдеться свій куточок, зазвичай тут проводяться сімейні збори та прийом гостей. У спальні інше призначення, в першу чергу – це місце для відпочинку і розслаблення. Адже в робочий час ми не можемо дозволити собі такої розкоші, нам потрібно уважно вести діловодство, спілкуватися з клієнтами, начальниками, підлеглими, але наскільки легше все це буде даватися, якщо ви будете знати, що, прийшовши додому, у спальні вас чекатиме тепле і затишне ліжко. Безумовно, спальня – це особистий простір, де ми знімаємо всі маски. Можна лише дати кілька порад щодо розміщення меблів в цьому місці, щоб там було дійсно затишно.

Зазвичай в спальні не буває багато меблів, в іншому випадку це створює занадто тісну атмосферу, а в цій кімнаті це неприйнятно. Можуть використовуватися практично будь-які матеріали: дерево, метал, скло, пластик, дзеркала і т.д. Основним, звичайно ж, є дерево, яке сьогодні під впливом різної обробки виглядає найрізноманітнішим чином: «постарілим», глянцевим, може імітувати камінь або мармур.

Хоч в спальні і небагато меблів, але навантаження на них досить велике. Достатньо, щоб в спальні було всього три предмети: велике за площею ліжко, одна, але велика шафа, а також туалетний столик. Не рекомендується розміщувати ліжко біля батареї або прямо біля вікна, вплив протягу і тепла від батареї в сукупності буде давати дуже негативний ефект.

З додаткових предметів меблів, які також часто ставлять в спальні – це тумбочка біля ліжка, на якій, як правило, розміщується торшер і телефон. Треба передбачити, щоб неподалік від тумби була розетка.

І ще: ліжко вибирайте таке, на якому вам буде дійсно зручно спати, не соромтеся прилягти в магазині. Головне його призначення – дати можливість вашому тілу як слід розслабитися і відпочити.

Читайте на cайті:

Залишити коментар