Поради щодо вибору тканини для оббивки м’яких меблів

м'які мебліЯкщо до вибору дивана чи крісла підходити з усією мірою відповідальності, то слід цікавитися кожною деталлю придбаного предмета. Для того щоб купити таку м’які меблі, які будуть функціонувати нормально і використовуватися протягом довгого терміну, важливо звернути увагу на всі елементи, корпус, механізм трансформації і, звичайно, оббивку.

Якщо говорити про оббивку, то до її вибору, найчастіше підходять особливо ретельно. Те, чим оббиті м’які меблі, кидається в очі в першу чергу, тому, завдяки фактурі і забарвленню оббивки можна перетворювати або змінювати інтер’єр у приміщенні. Світ диванів, крісел і інших м’яких меблів оббивні тканини займають особливе почесне місце.

Неправильний або безграмотний вибір оббивки для меблів може звести нанівець всі зусилля по перетворенню інтер’єру. Тому, вибираючи хорошу оббивну тканину, покупець робить перший крок для подальшого успішного використання диванів, крісел або гарнітурів м’яких меблів. Будь-яка тканина, якою оббивається м’які меблі повинні бути екологічно чистою і виготовлена з використанням і застосуванням останніх технологічних досягнень.

Крім нешкідливості для організму, оббивка повинна бути зручною для практичного застосування. Простота догляду за тканиною може стати запорукою того, що м’які меблі матиме завжди гідний зовнішній вигляд. Не секрет, що в процесі використання, дивани, крісла та інші предмети подібного виду меблів піддаються значним навантаженням. Що б у процесі навантажень, ці предмети не втрачали свого привабливого зовнішнього вигляду, слід підбирати оббивну тканину, яка легко піддається чищенню або пранню, а використання знімних чохлів зроблять можливим підтримувати зовнішній вигляд предметів меблів завжди в гідному вигляді.

Фахівці стверджують, що м’які меблі повинна бути оббита тканинами, які можна характеризувати і класифікувати по ряду параметрів. Для оббивних тканин основними показниками, крім зовнішньої фактури і забарвлення, є стійкість до стирання і зносу, щільність, вогнестійкість, водонепроникність і цветоустойчивость. Кожен з цих параметрів досить важливий, особливо для застосування в конкретних випадках.

Наприклад, хороша кольоростійкість оббивної тканини не дозволить вицвітати тканини під вплив сонячного світла, а щільність дозволить прослужити тканини великий термін. Вогнетривкість важлива, якщо м’які меблі , мешкаючи подібної тканиною, використовується курцями або поблизу вогнищ вогню, таких як каміни.

Дуже хороші відгуки має тканина, яка здатні пропускати повітря. Подібні «дихаючі» тканини для оббивки створюють додаткові зручності при використанні подібних меблів. Якщо м’які меблі оббита герметичною, не пропускає повітря тканиною, то під час сидіння на подібних диванах повітря не може пройти через тканину, і спрямовується в шви, що може стати причиною пошкодження оббивки.

Читайте на cайті:

Залишити коментар