Поєднання кухні і вітальні

У сучасних тенденціях планування квартири став досить популярним такий варіант як поєднання кухні і вітальні.

У такому випадку інтер’єр кухні і інтер’єр вітальні можуть як збігатися, так і відрізнятися за стилем. Якщо стилі збігаються, немає потреби якось виділяти кордон (зонувати простору).

Наприклад, нова колекція меблів в стилі хай-тек «Soho» фабрики «Ельта» легко трансформується з кухні в стильну вітальню. Таке рішення стирає межі між кухонною і житлової меблями. Крім того, до колекції входять журнальні столи, дивани і крісла.

У деяких випадках зонування простору відбувається за рахунок різних барних стійок і островів.

Барна стійка як би відгороджує кухню від вітальні, вона може кріпитися до стіни і спиратися на металеву колону.

Острів – це окремо стоїть частина кухні, габарити його можуть бути різні і залежать тільки від розміру вашого приміщення. В острові може розташовуватися як мийка, так і робоча поверхня плити. Острів розташовується в центрі кухні, тому до робочій зоні можна підійти з усіх сторін. Звичайно, такий варіант можливий, тільки якщо кухня досить велика.

Ще один варіант поділу кухні і вітальні – зсувні двері (перегородки). Такі двері ставляться на напрямні і розташовуються від стелі до підлоги. Великий вибір матеріалу, з якого вони виготовляються, дає можливість вписати їх в будь-який інтер’єр.

Читайте на cайті:

Залишити коментар