Пластикові меблі для кафе

Пластикові мебліНі для кого не секрет, що для успішної роботи кафе, бару чи ресторану потрібні якісні меблі. Вони повинні залучати клієнтів ергономічністю, щоб, відвідавши заклад вперше, клієнт захотів повернутися сюди зі своїми друзями, колегами або родиною. Крім комфорту пластикові меблі повинні бути красивими, стильними, сучасними і практичними.

Вибір меблів для кафе залежить від кількох факторів: місце, де ці меблі будуть стояти, фінансові можливості, ефект, якого бажає домогтися покупець.

Центральне місце в барах і ресторанах займає барна стійка. Вона служить для додання приміщенню індивідуальності, а також допомагає організувати простір. Тут має значення кожен елемент – починаючи від матеріалу, конструкції і дизайну, закінчуючи кольором і декоративними елементами стійки. Столи та стільці для цих приміщень можна вибрати менш дорогі, але більш компактні, щоб максимально використовувати площу приміщення.

Практично в кожному ресторані є спеціальний банкетний зал для проведення різних урочистих заходів. Обстановка тут повинна бути на вищому рівні, адже банкетний зал – це візитна картка закладу. Для його устаткування використовується спеціальний комплект меблів: столи банкетні, звичайні і фуршетні, стільці, крісла, підсобні столи (шафи) для офіціантів, в яких знаходяться запаси приладів і столової білизни, пересувні сервірувальні столики, серванти, холодильні шафи, призначені для охолодження пива і води. Столи для банкетів відрізняються від звичайних, вони ширші стандартних, що необхідно для правильної сервіровки і зручності клієнтів. У банкетних залах найчастіше використовують не крісла або стільці, а напівкрісла. Вони зручніші за банкетні стільців але менш громіздкі, ніж крісла. В ідеалі виконання столу і крісла повинно бути з одного матеріалу і в однаковому стильовому рішенні.

Для літнього майданчика є кілька варіантів: пластикові меблі, плетені меблі або металеві меблі.

Плетені меблі, виконані з штучного ротанга, більш дорогі. Але вони завоювали популярність завдяки своєму естетично привабливому вигляді. Звичайно, такі меблі дуже зручні і практичні, не вимагають особливого догляду, заощаджуючи час і гроші її власникам.

Металеві меблі також добре підійдуть для кафе на свіжому повітрі. Стільниця може бути виготовлена з дерева або полімерних матеріалів, а сам каркас – з алюмінію або сталі.

Для недорогих закладів пластиковая мебель для кафе и ресторана – оптимальний варіант. Спеціалізовані пластикові меблі для кафе зносостійкі, що дозволяє використовувати їх тривалий час. Пластикові столи і стільці для кафе дуже практичні – їх можна легко і швидко розставити або прибрати, при зберіганні такі меблі займають мало місця. Третя перевага цих меблів – їх оригінальність, що дозволить створити неповторну атмосферу в закладі, залучаючи нових клієнтів.

Схожі публікації:

Залишити коментар