Підбираємо кухонний стіл

Стиль вашої кухні багато в чому визначає і зовнішній вигляд обіднього кухонного столу.

Якщо на вашій кухні панує «класика», безсумнівно, буде стояти стіл на різьблених дерев’яних ніжках, колір його каркаса гармонує з каркасом полиць вашої кухні. Стільниця може бути виконана з того ж матеріалу, що і стільниці кухні, або її колір збігається кольором корпусів полиць або дверцят кухонних шафок.

«Модерн» передбачає легкість і прозорість, тому вибираємо стіл зі скляною стільницею. Каркас столу та його ніжки – металеві. Їх колір повинен підходити до кольору ручок і аксесуарів кухні: алюміній, матовий або глянсовий хром.

Якщо ваша кухня в стилі «хай-тек» – прямокутні масивні ніжки можуть нести на собі як дерев’яну, так і скляну стільницю. У деяких моделях скло як би вкладається в рамку каркаса столу, що створює додаткові варіації стилю.

До якого б стилю кухонний стіл не належав, зручно, якщо є можливість збільшення його довжини, її забезпечують кухонні столи трансформери.

У дерев’яних і скляних столів це додаткова вставка, за рахунок якої довжина столу збільшується, або додаткові частини, які приєднуються до стільниці з обох сторін. У деяких моделей при розсуванні стільниці в середині з’являється додаткова частина, яка може збільшити довжину столу до 30%.

Читайте на cайті:

Залишити коментар