Переваги вбудованих кухонь

ВБУДОВАНІ КУХНІ мають ряд переваг в порівнянні з готовими гарнітурами і меблями з дерева. Колір і фактуру матеріалів для виготовлення ви обираєте самі, всі розміри ідеально збігаються.

Перше, що купується в нову квартиру – це, звичайно, кухонні меблі. Для отримання смачних і корисних страв навколишнє оточення має таке ж значення, як натуральність і свіжість продуктів харчування. Замовивши свій індивідуальний проект і встановивши вбудовану кухню, залишається тільки звернутися в інтернет магазин побутової техніки, щоб повністю укомплектувати головне місце в квартирі.

Вбудовані шафи чудові своєю індивідуальністю і універсальністю. Якщо вам не пощастило з великою кухнею, і стандартний гарнітур ні за що в неї не поміститься, якщо вона має нестандартне планування, зрештою, якщо ви бажаєте приймати найактивнішу участь в проектуванні форми і кольору майбутніх меблів – вам дорога до виробника вбудованих меблів. Дизайнер компанії, в яку ви звернетеся, приїде у ваш будинок, і ви разом з ним будете гортати каталоги втілених проектів, будете переглядати зразки матеріалів і фурнітури. Завдяки виміру вашого приміщення, ви можете бути спокійні, що холодильник або пральна машина обов’язково помістяться туди, куди ви запланували. Внутрішній устрій шафок і висоту полиць ви також плануєте самі, і створюєте ту кухню, на якій саме вам буде комфортно готувати їжу і годувати сім’ю.

Матеріали та фурнітура – ще два чинники, які говорять на користь вбудованої кухні. Такі меблі робляться із застосуванням панелей МДФ – матеріалу, виготовленого з деревних волокон. Що особливо важливо: на відміну від натурального дерева ці панелі вологостійкі, і не коробляться під впливом пари. Крім того, природний матеріал значно дорожчий і важчий. Панелі МДФ можуть бути пофарбовані в будь-який колір, і з плином часу ви можете просто замінити старі новими. При їх виробництві не використовуються небезпечні для здоров’я фенол та епоксидні смоли. Отвори під фурнітуру можуть бути просвердлені прямо на місці, тому ви можете не замовляти її у виробника, а самостійно купити ту, що сподобалася вам в спеціалізованому магазині або на ринку. МДФ значно міцніший вже застарілої ДВП і ризик випадково виламати петлю дверцят разом зі шматком плити набагато нижчий.

Читайте на cайті:

Залишити коментар