Переваги стільниці зі штучного каменю

Кожна сучасна господиня мріє і віддає перевагу в своєму будинку мати красиву, оснащену всім необхідним, сучасну, багатофункціональну і практичну кухню. Безумовно, важливим аспектом практичної кухні залишається наявність стільниці – робочої поверхні, біля якої господиня проводить більшу частину свого часу на кухні, готуючи смачні страви.

Виробники меблів пропонують на вибір стільниці з різних матеріалів і різних забарвлень. Великою популярністю у замовників користуються стільниці зі штучного каменю. Купити таку стільницю може собі будь-яка господиня, так як ціна залишається доступною для будь-якого споживача. Як показує практика, такі стільниці не вимагають якогось спеціального догляду. Вони дуже зручні у використанні, довговічні, стійкі до різного роду пошкоджень, не вбирають запахи, не вигорають, придатні для ремонту, легко очищаються і мають низьку теплопровідність.

Найголовнішою перевагою перед натуральним каменем залишається те, що стільниця зі штучного каменю не має швів і від цього виглядає естетичніше, використання таких стільниць дозволяє більш гнучко спланувати дизайн своєї кухні.

Однією з найпоширеніших є стільниця зі штучного каменю corian. Цей матеріал являє собою монолітний камінь і не має мікротріщин, що важливо для дотримання гігієни. Гарантія на таку стільницю дається від 10 до 15 років. Якщо ж у ній все-таки з яких-небудь причин з’явиться тріщина, то вона легко забирається. Також варто звернути свою увагу, що дана стільниця буде легше аналогічної стільниці з мармуру в кілька разів. Виходячи з того, що форма такої стільниці може бути будь-яка, отже її можна встановити навіть в самій маленькій кухні.

Альтернативою каменю corian є стільниці зі штучного каменю staron. Також, як і попередні, дані стільниці практичні у використанні, оскільки виготовлені з акрилового каменю. Даний матеріал дуже міцний за своєю структурою, підлягає ремонту. Догляд за такою стільницею не вимагає особливих умов, досить вологої ганчірки і звичайного миючого засобу.

Переваги стільниць зі штучного каменю очевидні. Враховуючи, що таке придбання не потребує великих матеріальних витрат, воно зможе поєднувати в собі відмінну якість і прийнятну ціну.

Читайте на cайті:

Залишити коментар