Переваги каркасного будинку

Каркасні-будинкиКаркасний будинок – це доступна конструкція, особливо популярна в деяких країнах Європи, наприклад, на території Скандинавії і Німеччини, а також в Америці. До речі, в північній частині Сполучених Штатів таких будинків зводять близько півтора мільйона в рік.

Взагалі, технологія зведення каркасних будинків в Європі відома вже близько п’яти століть. Зараз там зводять не тільки зручні житлові одноповерхові будови, але і більш функціональні будівлі висотою в три або навіть чотири поверхи. Уже з назви зрозуміло, що будинки ці будуються на основі каркасу, зазвичай дерев’яного або металевого, зокрема оцинкованого матеріалу. Стінами і всілякими перегородками служить брус різного перетину або легкі сталеві конструкції, а утеплювач вибирають з досить широкого асортиментного ряду. Каркасні будинки створюються як за типовими, вже готовими проектами, яких величезна кількість існує у вільному доступі, або ж за індивідуальними розробками. Вони враховують всі необхідні вимоги до житла, що пред’являються його майбутнім власником, і характеристиками, якими повинен володіти ідеальний будинок.

Переваги каркасних будинків

Незважаючи на деяку недовіру, яку викликає у деяких скептиків нова технологія створення будівель, каркасні будинки мають напрочуд велику кількість переваг. Серед них можна виділити особливо важливі особливості, про які фахівці говорять в першу чергу:

  • Каркасні будинки зводяться в максимально короткі терміни при мінімальній витраті необхідних на будівництво матеріалів.
  • Мале навантаження на фундамент, обумовлене невеликою вагою одержуваної конструкції, особливо в порівнянні з кам’яними або більш звичними цегляними спорудами.
  • Відсутність осадки будови і легка його обробка завдяки рівним, вже обробленими матеріалами. Це допомагає уникнути небажаних руйнувань, пов’язаних з особливостями грунту на території і з самою вагою будівлі.
  • Величезна кількість стильових рішень, форм споруди, їх оформлення, яке пояснюється легкими простими матеріалами. Їх можна використовувати для зведення найнесподіваніших конструкцій.
  • Екологічність, оскільки більшість забудовників вибирають з екологічно чистих матеріалів, максимально якісну фанеру і природні утеплювачі.
  • Стійкість перед пожежами пояснюється попередньою обробкою матеріалу, що дозволяє уникнути різкого разгорання вогню. Так каркасний будинок виявляється навіть більш безпечним, ніж кам’яний, здається куди більш значним.
  • Високі шумо- і теплоізоляційні властивості забезпечують дому здатність швидко прогріватися взимку, без необхідності нагрівати повітря навколо нього через високу теплоємності стін, низькі витрати на обігрів будинку і сприятливу атмосферу всередині, без проникнення сторонніх шумів з навколишнього середовища.

Фахівці виділяють і деякі недоліки каркасних будинків, але їх дуже легко уникнути, якщо вибирати якісні матеріали та уважно опрацьовувати план будівництва, працюючи разом з фахівцем. Уважний підхід до справи дозволить дізнатися тільки переваги будівлі, що зводиться, яких напевно виявиться дуже багато, а от недоліки ніяк себе не проявлять. Стаття представлена сайтом ecopanua.com.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар

В інтернет-магазині "Сфера Меблі" можна купити деревяні меблі ціни на які є досить низькими.