Особливості модульних гардеробних систем

Модульна система гардеробноїМодульна система гардеробної кімнати дозволить з максимальним комфортом зберігати одяг, взуття, побутові товари, інструмент та інші речі.

Унікальна гнучкість модульної вбиральні системи дозволяє відійти в конструюванні від традиційної естетики звичайного шафи. Розміщення в системі будь-якого елементу вбиральні встановлюється в необхідній кількості і на бажану висоту. Гардеробна кімната дозволить вмістити всі необхідні речі: одяг, взуття, побутове обладнання, інструмент хитачи , метаболізму, бош і багато іншого.

Лаконічний алюмінієвий каркас системи, володіючи високим ступенем міцності і малою вагою, вносить упорядкованість і оптимальний комфорт в приміщення гардеробної. Багатофункціональний комплекс інтер’єрний не захаращує і візуально не зменшує простір приміщення. Меблі даного типу повністю задовольняє вимоги сучасного, динамічного стилю життя.

Основні особливості модульних гардеробних систем:

  1. Алюмінієвий каркас володіє високим ступенем довговічності, не схильний до корозії, є екологічно нешкідливим, абсолютно безпечний для будь-якого виду підлогового покриття, стін і стелі, легко підлаштовується під геометрію і розміри приміщення, застосування регульованих по висоті кріплень з прокладками, що амортизують; тримачі для полиць мають естетичний вигляд і володіють високим ступенем надійності.
  2. Кріплення для вішалок: штанги і їх власники – виготовлені з алюмінію, який володіє легкістю, міцністю і є досить гарним матеріалом, тримач для штанги встановлюється на будь-яку, оптимальну для користувача висоту і при необхідності легко регулюється.
  3. Кутові елементи – їх установка дозволить максимально використовувати простір вбиральні.
  4. Кріплення для шаф і ящиків досить зручні і практичні, дозволяють міняти розташування пристроїв по вертикалі, шафки можна розташовувати в зручному місці для створення максимального комфорту.

Для надання необхідної геометрії і розмірів приміщення для вбиральні можна придбати відмінний перфоратор hitachi з доставкою за вказаною адресою, що дозволить максимально скоротити час підготовчих будівельних робіт. Для вибору необхідної кількості стійок і типу кріплення (підлога – стіна або підлога – стеля), виду і власників необхідно визначити оптимальний набір шафок, полиць, штанг для вішалок.

У процесі складання кваліфіковані фахівці використовують в роботі кращий шуруповерт hitachi , Bosh, DeWolt, що дозволить за мінімальний термін провести установку модульної системи для вбиральні. Надалі, при необхідності збільшити кількість будь-яких елементів для зберігання речей, зробити їх нарощування на вже існуючому каркасі не складе особливих труднощів. Тримачі, встановлені в пазах напрямних, фіксуються за допомогою шестигранного ключа, що дозволяє без будь-яких проблем змінити висоту кріплення необхідних елементів модульної системи.

Читайте на cайті:

Залишити коментар