Ортопедичні матраци

ортопедичні матрациЗдоров’я, як відомо – це найдорожче, що є у людини. На щастя все більше і більше людей стали це розуміти, а значить, з великою увагою стали відноситися до того, що їх оточує, які продукти вони їдять, де стоїть ліжко і т.д. І це абсолютно правильно, тому що якщо не ми самі, то хто ж ще буде дбати про наше здоров’я? У цій статті ми хотіли б поговорити про ортопедичні матраци.

Уві сні людина проводить, як мінімум третину свого життя, а отже, те місце, де вона спить, має бути не тільки зручним та комфортним, а й оберігати здоров’я, або як мінімум не завдавати шкоди.

Зараз дуже модно стало купувати ортопедичні матраци. Виробники розповідають нам про те як «працюють» ортопедичні матраци і чому ми повинні вибрати саме їх продукцію. Але, споживач, як правило, знає, що реклама двигун торгівлі, а значить і до рекламних слів треба ставитися дуже і дуже обережно.

По суті, ніякі ортопедичні матраци не можна вважати ідеальними, тому що їх вибір повинен бути індивідуальний. Наприклад, повна людина вибере для себе м’який ортопедичний матрац, але, не дивлячись на свою ортопедічность, такий матрац не принесе користі, тому що під впливом ваги матрац прогнеться і людина прийме позу «банана», яка негативно позначається на хребті. У той же час, не можна стверджувати, що м’які ортопедичні матраци погані, так як саме м’які ортопедичні матраци ідеальні для людей з тендітною комплекцією. Як бачите, ортопедичні матраци необхідно вибирати з урахуванням власної комплекції.

Щоб вам було простіше вибирати, ми хотіли б дати деякі поради з вибору ортопедичних матраців. Отже, як було сказано вище для повних людей, ідеальним варіантом будуть жорсткі ортопедичні матраци.

Худеньким людям більше підійдуть пружинні ортопедичні матраци. Якщо ж ви не є шанувальником пружинних матраців, то радимо звернути увагу на матраци, виготовлені з натурального латексу.

Тим, у кого фігура середньої комплекції, радимо зупинити свій вибір на ортопедичних матрацах, де застосовується комбінування койри і латексу.

Для малюків і підлітків ідеальним рішенням стануть безпружинні матраци, а для зовсім маленьких (приблизно до віку 3 років) можна придбати матраци з кокосу.

Літнім людям найкраще не купувати жорсткі матраци. Ідеальним рішенням для людей у старшому віці будуть напівтверді і м’які матраци. Особливо не рекомендуються жорсткі матраци особам, які страждають болями в спині. Для таких людей оптимальним варіантом будуть матраци, які м’яко прогинаются, але при цьому підтримують правильну форму хребта.

Це лише загальні рекомендації по вибору ортопедичних матраців. Але, які б ортопедичні матраци ви б не хотіли, пам’ятайте, що сон на такому матраці повинен бути комфортним!

Схожі публікації:

Залишити коментар