Ортопедична основа для ліжка або на чому лежить матрац

Ортопедична основаКрасиве покривало, витончені та практичні спинки біля ліжка це ще не все, що потрібно для міцного і здорового сну.

Матрац, який би він не був, повинен на чомусь лежати. Залежно від виробника існує кілька видів підставок для ліжка.

Найпростіша підставка для ліжка – це звичайні листи МДФ, які кладуться на хрестоподібний каркас ліжка. На такій підставі матрац виконує свої функції сам по собі.

Інший вид – це так звана ортопедична підставка ліжка. Їхня конструкція може бути різною.

Наприклад, дерев’яні лати закріплені в пластикових утримувачах. Лати мають вигнуту форму і при навантаженні пружинять. Таким чином, матраци, укладені на таку підставку, мають додаткові ортопедичні властивості. Пластикові утримувачі в свою чергу кріпляться до металевого каркасу в два ряди. Каркас ставиться на металеві ніжки всередину ліжка. Іноді така підстава за допомогою спеціального механізму може підніматися з каркасу ліжка.

Більш досконалі підставки виробляються повністю з дерева і мають лати, які по різному закріплені в утримувачах і працюють або попарно, або по одному.

Крім того, дерев’яні підставки можуть мати не суцільну конструкцію. Вони можуть складатися з двох, трьох або чотирьох частин і за допомогою електромеханізмів, керованих з пульта підставки згинаються частинами, приймаючи зручне для вас положення.

Читайте на cайті:

Залишити коментар