Облаштування інтер’єру за допомогою вбудованої шафи-купе

Сучасний ринок меблів заворожує своєю різноманітністю. Моделей і матеріалів, з яких виготовляються корпусні меблеві гарнітури і модульні вбудовані варіанти, настільки багато, що їх перелік зайняв би кілька сторінок. Масив дерева, у тому числі цінних порід, метал, скло, пластик та багато іншого – ось найзагальніша відповідь на питання: “З чого зроблені меблі?”. Особливу нішу на меблевому ринку займає вбудована шафа-купе. Найкраще робити її за індивідуальним замовленням.

На щастя, нікого вже не треба переконувати в тому, наскільки це потрібна і корисна річ в будинку – вбудована шафа-купе. Вона не тільки зручна – вона ергономічна, красива і стильна. Ви можете замовити шафу-купе такою, щоб вона повністю вписалася в передбачувану нішу, арку, кут і т. п. І врахувати при цьому загальну інтер’єрну спрямованість кімнати – за готовими каталогами або власними ескізами. Хороша, професійна студія вбудованих меблів неодмінно передбачає весь спектр потреб і побажань замовника. А потреби бувають різні – від цілком типових до зовсім екстравагантних. За бажанням клієнта в шафу-купе вбудовуються дзеркала, всілякі висувні елементи, світильники, затишні ніші і т. п. Зовнішній вигляд шафи-купе може бути витриманий в класичному або модерновому стилі, а може постати мінімалістським хай-теком (з “наворотами” і без) або розкішною стилізацією під античність. “Дорогу вельмишановну” шафу-купе можна навіть “уявити”, відпустивши на волю фантазію і доручивши її матеріалізацію професіоналам. Колірна гамма, в якій ви будете продумувати цей важливий предмет інтер’єру, може включати в себе все розмаїття природних і рукотворних відтінків: вільху, бук і дуб, металевий блиск і пластикову приглушеність. Все це в руках майстра перетворює вбудовану шафу-купе у вітальні, спальні або меблі для передпокою в справжній ексклюзив.

Фахівці радять вибирати шафа-купе , орієнтуючись на наступну тактику.

1. Перш за все, визначитеся з її довжиною і шириною.

2. Виберіть стилістику, яку ви хотіли б бачити у підсумку. Вона повинна відповідати загальній спрямованості інтер’єру. Шафу необхідно не тільки вмонтувати, а й вписати в існуючий стиль кімнати.

3. Виберіть магазин і цінові межі майбутньої покупки. Пам’ятайте, що існуюче співвідношення “ціна-якість” ніхто не відміняв.

4. Огляньте модель, після чого проконсультуйтеся з продавцями. Уважно поставтеся до інформації. І достоїнства, і недоліки шафи ви повинні уявляти собі заздалегідь.

5. Не поспішайте, купівля хорошої шафи не терпить спішки! Адже ви купуєте її не на один день. Правильно вибрана вбудована шафа-купе прослужить вам багато років і незмінно буде радувати красою і функціональністю.

Читайте на cайті:

Залишити коментар