На що слід звернути увагу, купуючи недорогу кухню?
Сучасний ринок пропонує широкий вибір кухонних меблів. До уваги покупців представлені кухні з масиву дерева, ДСП, МДФ і навіть пластикові кухні. Перш, ніж відправитися по магазинах у пошуках кухонних меблів, необхідно з’ясувати основні характеристики матеріалів, які застосовуються при їх виготовленні.
Кухні з ДСП – це самі дешеві кухні, представлені на ринку меблевої продукції. Вироби з ДСП (деревостружкових плит) характеризуються привабливим виглядом, простотою в експлуатації і невисокою вартістю. Сучасна технологія виробництва дозволяє домогтися високої якості ДСП і абсолютної екологічної безпеки. Тому сміливо можна говорити про те, що меблі з ДСП безпечні, практична і доступні широкому колу споживачів.
Кухні з МДФ представляють економ-клас, володіють прекрасними технічними характеристиками і надають широкі можливості в плані дизайну. Цей матеріал дозволяє робити закруглені кути, що дуже актуально в будинках, де є маленькі діти.
При облицюванні меблів з МДФ використовують натуральний шпон або ПВХ плівку, які захищають меблі від стирання. Допускається покриття поверхні лаками, емалями і фарбою.
Останнім часом набули популярності кухні економ класу з пластику – їх глянсовий блиск і яскраві кольори створять святковий настрій. Пластикові меблі являють собою фасад з ДСП високої якості, обшиті з двох сторін декоративним пластиком.
Ці меблі не бояться води, механічних впливів, стійкі до високих температур і не вицвітають під впливом сонячних променів.
Кухні з масиву – це поєднання традиційного стилю та сучасних можливостей. При виробництві кухонних меблів використовується масив різних порід деревини. Мінусом дерев’яних меблів є схильність до механічних пошкоджень, вологи і перепадів температур.
Меблі з масиву значно дорожчі МДФ, крім того, назва «дерев’яні меблі» не цілком вірна, так як з масиву виготовляють тільки передні панелі, а для бічних стінок і полиць застосовують МДФ.
Якщо пріоритетом для вас є відомий бренд, то ви знайдете кухню до душі тільки в салоні італійських меблів. Але дуже часто недорогі кухні не настільки іменитих виробників бувають нітрохи не гірші, а часом навіть кращі, ніж їхні закордонні конкуренти.