М’які меблі в сучасній вітальні

ДиванВітальня кімната в квартирі завжди є центром особливої уваги. У різних культурах світу у вітальнях існують свої неповторні особливості. Так в Японії обов’язкова присутність зони для чайної церемонії, в Англії – камін, у Франції – ковані кушетки і пуфики. І, звичайно ж, м’які меблі. Залежно від стилю вони набувають того чи іншого вигляду і форми.

Сучасна мода на мінімалізм привела до того, що навіть в Росії стали відмовлятися від громіздких наборів м’яких меблів у вітальні. Диван, журнальний столик, невеликий стелаж і стійка під апаратуру ось «класичний інтер’єр сучасної вітальні».

З моменту свого винаходу і до сьогодні, диван є «головною дійовою особою» всього інтер’єру вітальні. Вибір моделі дивана багато в чому залежить від тієї функції, яку він буде виконувати в інтер’єрі.

Особливу увагу слід звернути на дизайн та оздоблення м’яких меблів, якщо вони є «фаворитом» у квартирі і візитною карткою господарів.

Якщо вітальня це місце комфортного відпочинку, то м’якість і зручність дивана виходить на перше місце.

У невеликій квартирі, де вітальня це ще й спальня, диван повинен мати зручне спальне місце і простий і надійний механізм трансформації.

У кабінеті диван послужить відмінним місцем ділової бесіди, тому достатня жорсткість йому зовсім не зашкодить.

В даний час дизайнери все більше і більше відходять від принципу «гарнітурних» м’яких меблів. Cучасні меблі з Польщі від компанії “Др. Мебилс” для вітальні можуть поєднувати пару диванів з однієї колекції та ексклюзивне крісло модного дизайнера, яке по «класичним умовам» ні як не підходить до диванів.

При поєднанні кухні і вітальні диван грає роль предмета, який поділяє простір на зони.

Системи модульної комплектації м’яких меблів дуже підходять для кімнат великої площі, вони дозволяють створити неповторний «диванний» інтер’єр. Рішення проблеми місць для сидіння, при великій кількості гостей легко вирішити за допомогою пуфа. Він може бути не тільки окремим предметом, але також служити і підставкою для ніг або журналів, ящиком для зберігання речей, безпосередньо посадковим місцем або журнальним столиком.

Читайте на cайті:

Залишити коментар