М’які іспанські меблі – висока якість і практичність

Хочете придбати дійсно якісні та ексклюзивні м’які меблі? Зверніть увагу на меблі, вироблені в Іспанії, на фабриках, що мають багаторічну бездоганну репутацію.

М’які меблі з Іспанії – це турбота про вашу зручність, втілена в різних стилях. Це дивани, крісла, кушетки і софи. Висока якість поєднується тут з різними конфігураціями і незвичайними дизайнерськими рішеннями. В якості оббивки використовуються текстиль і шкіра. Варіанти: від натурального шовку – до виробленої вручну телячої і навіть крокодилової шкіри. У результаті, перед покупцями постають ексклюзивні зразки, які якомога краще підходять під сучасну дійсність. Іспанська меблі є практичними і надійними, вони будуть радувати вас багато років.

Фабрики, що виробляють такі меблі, мають багаторічну репутацію, і використовують тільки високоякісні матеріали. Наприклад, м’які меблі від TECHI NOVA завжди виконані в класичному стилі. Всі зразки цих меблів можна назвати унікальними шедеврами, оскільки при їх виробництві застосовується ручна праця. Всі колекції відрізняє багатий декор у вигляді розписів, інкрустації і накладок. Ці меблі стануть прикрасою вашого будинку, їх можна легко підібрати до будь-якого інтер’єру.

Меблі від іспанської фабрики VIDAL GRAU – вишукані і аристократичні. Неокласичний стиль, в якому вони виконана, настільки незвичайний, що шанувальники цих меблів називають його стилем VIDAL GRAU. Їх люблять люди різного віку, при професійному підході предмети меблів цієї фабрики можуть органічно вписатися навіть в інтер’єр типу «модерн».

Не менш популярна і продукція фабрики COLLECTION ALEXANDRA. Ця м’які меблі своєрідні і оригінальні. Виробники зуміли тут поєднувати класику з сучасними новітніми ідеями. Результат – злегка гламурні меблі, які користуються успіхом у всьому світі.

Якщо ви хочете придбати диван або крісла істинно класичного або неокласичного стилю – тоді вас зацікавлять зразки м’яких меблів від фабрики TAYMOBLE. Щороку вони з успіхом представляють на міжнародних виставках нові колекції. Підвищений інтерес до її продукції пояснюється відмінною якістю оздоблювальних матеріалів, використанням цінного бука і вбудованими механізмами трансформації, що дозволяють меблям прийняти потрібну для вас форму.

Ще одна фабрика, що представляє цю категорію меблів – Gaminter. Її перевага – використання тільки благородних сортів шкіри, обробка сировини натуральними барвниками і дубильними речовинами. Меблі від цієї фабрики завжди будуть зберігати природні властивості шкіри та її природну фактуру.

М’які меблі з Іспанії завжди різноманітні за стилем і дизайном, таким чином, ви зможете підібрати те, що відповідає вашому інтер’єру і вашому погляду на життя!

——————–

Для того, чтобы снять квартиру в Киеве, нужно зайдити на сайт rieltor.ua – там очень много хороших вариантов.

Читайте на cайті:

Залишити коментар