Модульні системи меблів у вітальні

У вітальнях модульні меблі зазвичай займають всю стіну, або її частину. Наприклад, вітрина під посуд, розташована посередині стіни. Рідше меблеву стінку подовжують на сусідню стіну. Кількість модулів у різних виробників варіюється від 5 до 20 найменувань в класичних варіантах віталень. Стилі модерн і хай-тек дають більшу можливість в реалізації варіантів різних модулів.

У колекціях виробників модульних меблів, таких як іспанські – DANONA, Vinsent, італійські – Premobil, IMAB Group, FBL, найпоширенішими є наступні найменування модулів:

  • Модуль під телевізор може бути як під класичний розмір, так і під широкоформатну цифрову панель. Бар, зі скляною або глухою дверкою, в деяких випадках, всередині обставляється дзеркалами.
  • Вітрина під посуд, обов’язково з дзеркалом на задній стінці і скляними полицями. Закруглені кутові вітрини плавно закінчують всю композицію, можуть бути також скляно-дзеркальними.

Крім того, можливі варіанти модулів: книжкова шафа, шафа під одяг, відкритий стелаж.

Якщо стінка кутова, в кут ставиться окремий, спеціально для цього призначений модуль.

Більша різноманітність модулів у композиціях модернового стилю досягається варіюванням габаритних розмірів. Навісні полиці, шафки, модулі, що стоять на підлозі можуть бути самої різної довжини, висоти і ширини.

Модульні меблі виготовляються в основному з ламінованої ДСП з відтінками, притаманними тому чи іншому стилю. Фасади і декоративні частини виготовляються з ламінованої МДФ або дерева.

Схожі публікації:

Залишити коментар