Модульні корпусні меблі

Це почалося ще з часів Радянського Союзу, коли однаковістю і однотипністю було пронизане все, починаючи від зарплати і закінчуючи плануванням квартир. Тоді й з’явилася корпусні меблі , що складаються з одних і тих же предметів у всіх виробників. Модулі від шафи до серванта розрізнялися лише зовнішньою обробкою.

Модульні меблі зараз, це різноманітність комплектацій і великий вибір різноманітних предметів. Елементи, що входять в комплект корпусних меблів можуть відрізнятися як по ширині, так і по висоті і глибині. Виготовляються, як правило, з високоякісної ламінованої ДСП.

Плюси модульних меблів: універсальність і функціональність, а також відносно низька ціна модульних меблів у порівнянні з виробленими індивідуально на замовлення.

У будь-якій кімнаті вашої квартири може знайтися місце для модульних меблів.

Меблі для кухні – традиційно набір модулів, що мають певне призначення. Модулі – тумби і навісні полиці, у більшості виробників є типові розміри, що дає зручність для складання проекту майбутньої кухні. А різноманітність форм, дизайну обробки, матеріалу фасадів додасть вашій кухні індивідуальність. Ви можете вибрати часом з 50-ти варіантів різних модулів.

У передпокої не таке велике розмаїття модулів меблів. Все необхідне – це дзеркало з тумбою, відкрита вішалка з полицею, шафа з полицями або поперечною поперечиною для вішалок. Все компактно, зручно і практично.

У варіантах корпусних меблів для вітальні досі збереглися моделі, які можуть за допомогою своїх модулів зайняти 4-5 м одній зі стін, це класичні варіанти, де обов’язкова містка шафа, дзеркальна вітрина під посуд, модуль з баром, модуль під телевізор. Також передбачені скляні закруглені елементи, що додають витонченість самої об’ємної моделі. Вітальні в стилі хай-тек, модерн також складаються з модулів.

Своєрідні форми і великий вибір типорозмірів у виробників дасть вам велику можливість у компонуванні інтер’єру кімнати.

Модульні системи меблів широко використовуються в дитячих. Дитина росте і для того, щоб меблі «росли» разом з нею, можна просто придбати декілька додаткових нових модулів, при цьому змінити колір панелей і фасадів. А старші діти можуть проявити свої творчі здібності та самостійно створювати інтер’єр у кімнаті, переставляючи окремі модулі і комбінуючи колір.

 

Схожі публікації:

Залишити коментар