Металеві ліжка

Металеві ліжкаЖоден предмет меблів не відчуває таких навантажень і так часто, як ліжко – адже людина проводить у сні чи не третину свого життя. Так що актуальність вибору предмета обстановки, на якому робітник, дитина в таборі або хворий спатимуть, незаперечна.  Крім спальника (для наметового табору, наприклад) або розкладачки – у негласному змаганні беруть участь і ліжка: дерев’яні, пластикові та металеві.  Спробуємо порівняти їх і знайти серед них найдешевший і практичний предмет меблів: зручний для людини, міцний і невибагливий.

Спершу перерахуємо вимоги, яким предмет меблів повинен відповідати:

  • міцність;
  • універсальність;
  • здатність стійко переносити високі температури;
  • захист від вологи;
  • дешевизна;
  • простота конструкції.

Порівнюючи по черзі металеві ліжка , ліжка з дерева, спальники або розкладачки можна прийти до цілком однозначного висновку – нічого міцнішого і практичнішого за металеве ліжко просто немає.  Судіть самі…

Міцність

Метал міцніший за дерево, і пластик, не кажучи вже про вогонь якого боїться синтетичний спальник або вбираючий воду, як губка, спальний мішок з натуральних матеріалів.  Зварна конструкція ліжка витримує і удари, і тривалі вагові навантаження.

Універсальність

Невелика (порівняно) маса і можливість встановлювати ліжко в будь-якому місці, обладнаному для тимчасового проживання робить їх куди більш універсальними ніж всі ті ж спальники (які бояться води) або ліжка з пластику – у спеку навіть самий міцний пластик може елементарно «потекти».

Переносимість екстремальних впливів

Метал зберігає свої технічні характеристики (наприклад, показники міцності  або розтягування) практично при будь-якій температурі і вологості.

Дешевизна

Невисока вартість вихідних матеріалів (металевого прута для пружинячою сітки, труб і профілю для каркаса) дозволяє виробникам виготовляти досить дешеві металеві ліжка.  А от пластик або дерево в якості матеріалу для виготовлення ліжка обходяться куди дорожче.

Простота

Це тільки в сфері психології людини простота – гірше злодійства.  У техніці ж чим міцніший пристрій, тим він надійніший.  І тут непоказні на вид металлические кровати Метакам залишають позаду більш легкі, розкладачки, які мають рухомі з’єднання, з’єднані кріпленням в єдине ціле дерев’яні ліжка або ліжка з пластику.

Тобто, за всіма параметрами, на які варто звертати увагу при виборі меблів для сну, металеве ліжко попереду всієї планети .

Грубуватий зовнішній вигляд (так, за красою мало що може зрівнятися з деревом або дорогим пластиком) в даному випадку не має особливого значення – адже ми підбираємо меблі для тимчасового, а не для постійного проживання.

І ще трохи про зручність

Що б людина не робила з металевим ліжком – навантажувала його чималою вагою, пересувала або, як це прийнято в дитячих таборах, скакала на ньому в години відбою, міцний каркас і сітка витримають.  А якщо ні, то зварити дві сталеві труби куди простіше, ніж відновити дерев’яний брус, пластиковий ламель або розірвану оббивку спального мішка.  Можливість використовувати двоярусні металеві ліжка дозволяє навіть в невеликому приміщенні  або кімнати в гуртожитку розмістити безліч людей – з габаритними ліжками з дерева або спальниками такий номер не пройде.

Читайте на cайті:

Залишити коментар