Механізм шафи купе

шафа-купеШафи-купе в квартирах можуть бути розміщені в передпокої, спальні, бібліотеці… скрізь, де треба організувати зберігання безлічі великих і дрібних речей.

Зовнішній вигляд і внутрішній механізм шафи купе в значній мірі визначається тим, де він буде розташований і що в ньому передбачається розмістити. Очевидно, що шафа-купе, яка встановлюється в передпокої, призначена, перш за все, для зберігання одягу та взуття. При цьому в ідеалі в шафі повинне бути передбачене місце не тільки для того одягу та взуття, яка використовується мешканцями будинку в даний час, але також і для зберігання речей для інших сезонів.

У шафі-купе, отже, повинна бути хоча б одна секція під одяг. Краще, звичайно, якщо таких секцій буде дві, це дозволить чітко розділити одяг на той, яким ви користуєтеся в даний час, і на той, який знадобиться пізніше. Змішування цих двох категорій веде не тільки до незручностей, пов’язаних з постійним пошуком потрібних речей, але ще й до обтирання самих речей. Навіть якщо шафа не буде відрізнятися великими розмірами, краще все ж обладнати в ньому дві секції, нехай і невеликі, які дозволять розділити одяг – повірте, в кінцевому підсумку ви залишитеся у виграші.

У шафі-купе для передпокою необхідна хоча б одна секція з полками. Туди можна буде складати різні дрібниці типу парасольок, сумок, засобів догляду за одягом і взуттям, непогано помістити сюди ж і пилосос, який дуже неестетично виглядає в кутку кімнати. Таким чином, у нас вийшло вже три секції. Найкраще буде встановити, відповідно, і троє дверей. Дверей, втім, може бути і менше, ніж секцій, але ніяк не більше.

Для шафи-купе, встановленої в передпокої, доцільна наявність хоча б однієї дзеркальної двері. По-перше, це зручно і навіть необхідно: перед відходом з будинку можна переконатися в своєму бездоганному зовнішньому вигляді. Крім того, дзеркальні двері зорово збільшить простір передпокою і зробить її світліше. Якщо шафа, як у нашому випадку, з трьома дверима, краще всього розташувати дзеркальні двері в центрі, а інші двері виготовити з 10-міліметрової панелі. Це пов’язано з питаннями безпеки – в передпокої часто виникають ситуації, які можуть становити небезпеку для дзеркала дверей.

Отже, у нас виходить шафа з двома панельними і одними дзеркальними дверима. Звичайно, при бажанні дзеркальними можна зробити всі троє дверей – питання тільки в ціні.

Читайте на cайті:

Залишити коментар