Меблі з ротанга – природна елегантність

Меблі з ротангаРотанг – ліана без бічних гілок і сучків. Її деревина злегка пориста, вона добре піддається обробці і легко гнеться. Тому  зараз з неї виготовляють меблі досить популярні.

Меблі з ротанга приваблює своєю оригінальністю, екологічною чистотою і легкістю. Предмет може бути повністю ротанговим з каркасом з товстих стебел і обробкою з тонких. Але він чудово поєднується і з іншими матеріалами: шкірою, металом, склом, пластиком і т.п.

Видів поєднання матеріалів може бути безліч і тому її легко підібрати під самі різні стилі. Будь інтернет магазин меблів надасть каталог, в якому можна побачити столики, крісла-гойдалки, ліжка, комоди і інші меблі з ротанга. Це настільки пластичний матеріал, що з нього можна виготовити практично будь-який предмет.

У Європі плетені меблі – особливий шик вуличних кафе, басейнів і садових ділянок. І справді, вона на диво підходить як дачні: легка, мобільна і зручна. Але найголовніше для саду – ротанг не гниє і не боїться сонця.

Причому це досить міцний матеріал, і вона витримує значні навантаження при всій її уявній крихкості.

У ротанга високі естетичні властивості завдяки його природним особливостям. Так пористість деревини дає гарне фарбування виробів з ліани. Колір виходить рівний, глибокий і дуже природний. А сама гладка і тепла поверхня рослини викликає бажання гладити її.

Меблі з ротанга не вимагає особливого догляду: полірування або використання специфічних засобів для чищення. Її можна просто регулярно очищати щіткою від пилу або пилососити. Якщо вона стоїть на вулиці, її зрідка чистять вологою губкою, змоченою у розчині води з миючим засобом. Після цього її потрібно протерти вологою губкою, промитої в чистій воді.

У цих меблів безліч переваг, але є і свої недоліки. Мабуть, найбільший з них – висока ціна. Не кожен зможе дозволити собі придбати меблі для кухні з ротанга. Найчастіше люди воліють одиничні предмети для створення затишку. Звичайно, висока вартість такого матеріалу цілком природна. Це екзотичне природна сировина, оброблене вручну.

Ще один недолік має відношення саме до російських географічних широт. Ротанг боїться низьких температур і тому в саду може бути використаний тільки жителями півдня Росії. Та й вони повинні на зиму такі меблі прибирати з відкритого повітря.

Крім того, пориста структура ротанга погано тримає забиті у виріб цвяхи і вкручені шурупи. Тому, якщо місця з’єднання основних елементів додатково не закріпити, наприклад, перев’язавши мотузкою або шкірою, то при постійному навантаженні конструкція послаблює, а виріб руйнується.

Критичні такі недоліки при наявності численних переваг, кожен покупець вирішує самостійно.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар