Меблі з гнутого скла: краса, елегантність, вишуканість

Меблі з гнутого склаГнуте скло досить широко використовується у виробництві меблів і в інтер’єрі в цілому. Скляні меблі дуже ефектно виглядають в інтер’єрі. А використання гнутого скла у виробництві меблів дозволяє створювати цілісні предмети, володіють особливим стилем і красою. Скляні меблі завжди цінувалася за свою краси і надзвичайну елегантність. Меблі зі скла здатна надати будь-якого інтер’єру більше світла, легкості і сучасності. А з появою технологій, що дозволяють виробляти гнуте скло для меблів, відкрилися нові можливості у виготовленні меблів зі скла.

Гнуте скло, або молліроване скло, можна використовувати і як окремого предмета меблів, і як елемент меблевого виробу. Дуже красиво і благородно виглядають предмети меблів, виконані з цілісного гнутого скла. Такими можуть бути різної форми і розмірів полиці, журнальні столики зі склом, квіткарки та інші предмети меблів. В якості елемента меблів гнуте скло використовується для виробництва фасадів кухонних меблів, шаф та корпусних меблів, перегородок, стільниць, а також інших деталей і складових частин.

Гнуте скло має високі показники якості. Крім цього, його елегантність і витонченість дозволяє додати інтер’єру більше естетики, комфорту і шарму. Гнуте скло, призначене для виготовлення меблів, може бути прозорим або забарвленим в масі, а також може бути піддано піскоструминної обробці. Крім цього, можливе використання гнутого скла в триплексі – два і більше шари скла. Такий вид гнутого скла не тільки дуже міцний, але і володіє особливим зовнішнім виглядом, відрізняється від звичайного скла.

Гнуте скло виробляється за допомогою нагрівання у горизонтальних печах, після чого воно осідає під дією тяжіння по необхідній формі. Вироблене таким чином скло не є загартованим, тому його можна піддавати подальшій обробці – різання, свердління і іншим. Такий спосіб виготовлення (моллірування) дозволяє нам сьогодні насолоджуватися прекрасними виробами, а також предметами меблів з гнутого скла.

Столи і стільниці, тумби під телевізор і журнальні столики, полиці та етажерки, квіткарки і перегородки, а також багато інших предметів меблів і множинні елементи для її виготовлення – все це дозволяє створювати гнуте скло. Якщо ви ще не вирішили купити меблі з гнутого скла – Інтернет дозволяє переглянути фотографії світу скла в інтер’єрі.

Читайте на cайті:

Залишити коментар