Меблі в передпокій. Огляд

шафаВибираючи меблі для передпокою вашого будинку, звичайно ж, треба враховувати його загальне планування. Залежно від площі, прихожу обставляють найрізноманітнішими предметами інтер’єру.

Дуже популярні в даний час шафи-купе, виготовляються на замовлення, дозволяють ефективно використовувати простір за рахунок своєї універсальності. Шафа-купе може зайняти будь місце і габарит, вона може бути і кутовою. Усередині неї, за допомогою додаткових полиць, рейлінгів, що направляють, можна облаштувати простір, що підходить під ваші запити. У шафу-купе можна заховати все: повсякденний та сезонний одяг, взуття, аксесуари, головні убори. Використання в дверях дзеркальних полотен дозволяє виключити установку в передпокій окремого дзеркала.

Інший варіант – це використання в передпокої модульних меблів. Модулі можуть розставлятися в будь-якому порядку і поєднуватися між собою в тому чи іншому варіанті. В даний час проводяться: модуль з дзеркалом і тумбочкою, модуль з відкритими вішалками (різноманітні гачки), модуль шафи (з поперечною або поздовжньою штангою під «плечі» або полицями). Стиль, колір, габаритні розміри модулів широко варіюються і залежать від виробників і моделей.

Крім того, існує велика гамма окремо розташованих предметів інтер’єру для передпокою. Це різні вішалки, вироблені з металу або натурального дерева. Вони мобільні, їх легко можна переставити куди завгодно, стійкі і можуть прийняти одежлу всіх ваших гостей. Обувниці також розрізняються за габаритами ширини і висоти, але мають невелику (до 25 см) глибину, деякі моделі обувниці, особливо іноземного виробництва, вішаються на стіну. Дуже естетично виглядають навісні панелі. Вони кріпляться до стіни і можуть складатися із цільного шматка матеріалу, або з скріплених між собою більш вузьких частин. На ці панелі можуть кріпитися гачки для одягу, полиці для головних уборів, а також невеликі висувні шухлядки.

Крім того, якщо дозволяє місце, в передпокій можна поставити різного роду пуфики, лавки, диванчики або крісла.

Корпусні меблі для прихожих виробляється в основному з ламінованої ДСП, покритої різного роду плівками, також існують варіанти з натурального дерева і металу.

Читайте на cайті:

Залишити коментар