Меблі у вітальню: без чого не обійтися?

мякі мебліНезалежно від того живете ви у величезному будинку або в маленькій двохкімнатній квартирі, неможливо уявити собі вітальню без дивана. Як правильно вибрати диван, коли Ви підбираєте меблі для вітальні. Підібрати тільки за зовнішнім виглядом? Ні! Головне в дивані, це «внутрішній зміст».

«Пружне» і довге життя цьому предмету меблів гарантує класична система подушок – каркас, пружини і прокладки. Всі інші, пропоновані варіанти виглядають досить мило, але, ні зручності, ні довгого використання не гарантують.

До «милих» варіантів відносяться замінники пружин – поролон, синтепон, синтепух, латексне напилення і деякі інші матеріали нового покоління. Якщо покупка «солідного» дивана вам не під силу, тоді його «начинка» має бути з цілісних шматків матеріалу, а не крихти поролону. Хороший диван, це в першу чергу – пружинний блок, і пружин в ньому повинно бути як можна більше. Пружини, щоб уникнути зсуву, повинні бути зафіксовані у вертикальних комірках, і краще, якщо вони будуть сталевими. Для зміцнення конструкції дивана має бути присутня металева сітка, а до неї покладається прокладка з вати, кокосового волокна або повсті.

Якість деталей з дерева, це другий важливий момент. Пиломатеріал, який використовували для виготовлення дивана, повинен бути добре просушений, деталі з ДСП – покриті захисною фарбою.

Третє. Зверніть увагу на механізми, за допомогою яких диван розкладається, викочується або відкидається. Ідеальний варіант, якщо всі механізми зроблені зі сталі. Зверніть увагу і на спальну опору. Найкраще – лати з шпони, найгірше – металева сітка. І, нарешті, оббивка. Вона може бути шкіряною, текстильною, виконаною з флока або шкірозамінника. При виборі оббивки Ви повинні керуватися власним смаком, виходити з конструкції дивана (розкладається чи ні) і його передбачуваних функцій. Втім, пилосос-робот очистить будь-яку оббивку вашого дивана.

Але не менш важливою частиною меблів у вітальні є і журнальний стіл. Стіл – це, мабуть, найперші меблі, які були придумані нашими предками. Історія столу починається ще в ті часи, коли людина і гадки не мала що таке диван, шафа або інші меблі. Стіл – це один з найважливіших предметів з усього переліку меблів вітальні. І на сьогоднішній день, стіл залишається не менш актуальним, більше того, йому присвоюють все нові і нові функціональні призначення.

З середини минулого століття в інтер’єрі з’являються маленькі журнальні столики стільниці, яких виготовляли зі скла. Вони мали різні геометричні форми: коло, квадрат, прямокутник. А тонкі ніжки були виконані з дерева або заліза. Ці, на перший погляд, крихкі і дуже нестійкі столики виявилися дуже зручними і практичними. І вже кілька десятків років не втрачають свою популярність.

Сьогодні журнальний столик це незамінна частина меблів, коли в будинок завітали гості. Не на кухні ж пити чай з тортом. Ось тут Вас завжди виручить журнальний столик, на якому можна поставити і торт і чашки з блюдцями. Зручно всістися на дивані і кріслах і мило вести дружню бесіду.

Усі ці меблі ви можете придбати в мебельному салоні nabitek – висока якість, широкий асортимент та унікальні дизайнерські рішення чекають на вас.

Читайте на cайті:

Залишити коментар