Меблі трансформери

меблі трансформери

Меблі трансформери почала з’являтися в період масового будівництва малогабаритного житла. З’явилися у той час моделі актуальні і сьогодні. З розвитком технологій в меблевому виробництві можливості трансформування меблів стали цікавішими і ширшими.

Найвідоміший тип меблів трансформерів – диван-ліжко. Використання в м’яких меблях різних механізмів трансформації дозволяє зробити зі зручного диванчика комфортне двоспальне ліжко. Механізм розкладання «книжка» зручний і може використовуватися щоденно. Крім того, у цього механізму є можливість встановлення конструктивних додатків у вигляді боковин, які відгинаються у сидіння і спинки для збільшення спального місця.

По механізму розкладання можна виділити також диван-«розкладачку», диван з механізмом викочування.

А також оригінальна модель дивана, який при необхідності легко трансформується в зручне двох’ярусне ліжко.

Механізми трансформації обідніх столів дозволяють збільшувати їхню довжину в 1,5-2 рази. За рахунок додаткових секцій, які встановлюються по краях основної стільниці, або в її середині.

Інший варіант стола-трансформера: невеликий журнальний столик легко перетворюється на обідній стіл і назад, тут збільшується не тільки площа столу, але і висота.

Існують варіанти комп’ютерних шаф трансформерів. При відкритті яких всередині виявляється повноцінне робоче місце комп’ютерного генія. У закритому стані це звичайна шафа, яка за габаритами не відрізняється від інших. Відмінний спосіб облаштувати домашній офіс в невеликій квартирі.

Конструкції дитячих меблів так само дозволяють трансформувати її до росту дитини. Дитячі ліжка «ростуть» разом з дитиною, а деякі моделі з ліжечка для малюків стають згодом придатними для дитини підлітка або трансформуються в двох’ярусне ліжко. Дитячий стільчик і столик, куплені немовляті, зможуть послужити дитині років 10, причому столик перетвориться на стіл для ігор, а потім і в парту.

Стелажі для дитячої також можна придбати на виріст, шафа для іграшок може стати згодом шафою для книг і дисків. У модульних системах меблів вставні і висувні елементи легко змінюють висоту, забираються і вставляються.

Шафа-ліжко (підйомне ліжко) дозволить досить сильно заощадити місце в невеликій кімнаті. В зібраному вигляді – це шафа, яка за допомогою відкидного механізму легко перетворюється в повноцінне ліжко з матрацом.

При всій привабливості меблів трансформерів, потрібно пам’ятати про те, що чим складніший механізм, тим більша ймовірність його поломки. Складністю механізмів багато в чому визначається і ціна виробу. Такі меблі не повинні коштувати дуже дешево.

Читайте на cайті:

Залишити коментар