Меблі для дачі

меблі для дачіДача є особливим місцем, в якому, як правило, збираються всією сім’єю в теплий, літній день і відпочивають, розчиняючись в красі природи. Дачні крісла та дивани для такого виду відпочинку – це справжнє мистецтво. На сьогоднішній день основною метою для будь-якого дачника, є обставити своє житло не тільки з практичної точки зору, але і з естетичної. Той, кому необхідно перебувати на піку модних тенденцій, повинен дотримуватися всіх цих правил. Однак не варто забувати, що на відкритому повітрі повинні використовуватися одні меблі, а в будинку зовсім інші.

Досвідчені столяри часто для заміських будинків і дач використовують в якості обробки крісел і диванів щільні породи деревини (такі як модрину або тик). Найголовнішою якістю такого матеріалу має бути найменше розсихання під впливом сонячних променів. Так само меблі, зроблені з такого матеріалу, практично не гниють при підвищеній температурі. Дорожче інших виробів вважаються вироби з тика, так як даний матеріал не потрібно додатково обробляти. Відповідно будь-який виріб, зроблений з тику, коштуватиме на порядок вище, ніж виріб з будь-якого іншого матеріалу.

Але, необхідно зазначити, що незважаючи, ні на що, будь-яка деревина вкрай негативно переносить будь-яку негоду. У зв’язку з цим фахівці рекомендують навіть елітні меблі на зиму переносити в приміщення.

В Європі дуже великою популярністю користується в якості обробки меблів тропічна акація і високогірний бук. Основною перевагою такого матеріалу є стійкість до будь механічних впливів.

Іншою важливою характеристикою, на яку варто звернути увагу при виборі дачних меблів, це спосіб з’єднання деталей. Як правило, для якісного з’єднання м’яких меблів для дачі часто використовують не клей і гвинти, а дерев’яні кріплення. Ви мотеже замовити здесь меблі для дачі, які допоможуть створити вам чудовий дачный дизайн.

З точки зору дизайнерів для будь-якої дачі ідеально підійдуть плетені м’які меблі. Такі меблі викличуть величезний захват у всіх відвідувачів будинку, в якому є такі меблі. Основною перевагою таких меблів є легкість. Такий диван або крісло під силу перенести навіть дитині. Але навіть у таких меблів є один істотний недолік – це швидка втрата міцності виробу.

Оптимальним варіантом є вироби, які виготовлені з пластику. Такому матеріалу абсолютно не страшні дощі, але вони через те, що вигорають, часто втрачають представницький вигляд.

Кращим варіантом для заміської дачі є меблі, зроблені зі спеціальних наповнювачів і сумішей.

Читайте на cайті:

Залишити коментар