Матеріали для виготовлення кухні

Кухні сьогодні можуть мати найрізноманітніші обличчя і задовольняти смакам найвимогливіших споживачів. Це стало можливим, в першу чергу, завдяки великій кількості використовуваних при виробництві кухонь матеріалів. Розглянемо найбільш поширені та бажані.

Як і раніше лідируючі позиції займають кухні з дерева. Причому кухонні меблі можуть бути виконані як з масиву натурального дерева, так і лише облицьовані шпоном. Застосовують більше 40 порід деревини. Любов до дерева пояснюється його показниками екологічності, до того ж воно має благородний вигляд, це матеріал, який завжди актуальний і який завжди буде виграшно виглядати. Дерев’яні кухні ідеально підходять для тих, хто любить домашнє тепло і затишок в поєднанні зі зручністю та практичністю.

Вельми популярним сьогодні є матеріал МДФ, який отримують пресуванням дрібної деревної стружки під впливом високої температури і тиску. Застосування цього матеріалу дозволяє отримати кухні багатих відтінків і різноманітних розмірів. Причому облицьовані вони можуть бути шпоном, плівкою ПВХ, матовою або глянсовою емаллю, ламінатом та іншими матеріалами. Перевагою кухонь з МДФ є їх зручність в експлуатації, що дозволяє легко чистити кухонні фасади практично будь-якими миючими засобами. Крім того, структура плит МДФ дозволяє йому витримувати високу вологість, що значно збільшує період експлуатації кухні, виготовленої з цього матеріалу. А приналежність його до екологічно чистих матеріалів ще більше збільшує його популярність.

Кухні з пластику є найбільш сучасними, і вибір такої кухні неодмінно призведе до створення неповторного стилю. Пластикові фасади мають насичену блискучу поверхню, за рахунок чого виглядають дуже ефектно. Проте їм властивий один недолік: вони дуже сприйнятливі до слідів від пальців, а тому потребують інтенсивного чищення.

Для бажаючих експериментувати немає кращих за комбіновані кухні, які являють собою поєднання різних стилів. Такі кухні підходять при інтенсивному темпі життя, де віддають перевагу зручність і простата в гармонії зі стилем. Поєднуючи різні стилі та матеріали, сучасна людина може з легкістю отримати кухню своєї мрії. Так, цікавим поєднанням є сумісне використання дерева, металу і скла.

Але й це ще не все. На цьому список матеріалів, що застосовуються при виробництві кухонь, не закінчується. Актуальними є фасади, виготовлені зі штучного каменю, вони є міцними і естетичними. Можна застосовувати натуральні камені, але вони, як правило, не володіють потрібними показниками міцності. Новим матеріалом є вельвет-гума, що поєднує в собі гумову масу і керамічний пил. Застосовуються й сталеві, і алюмінієві плити, які можуть чудово поєднуватися з іншими матеріалами.

Таким чином, кухня сьогодні може бути такою ж неповторною і унікальною, як і її власники. Подібно до того, як важко знайти двох однакових людей, так вже сьогодні практично неможливо знайти дві однакові кухні.

Читайте на cайті:

Залишити коментар