Латексні матраци

Спальня – це приміщення, в якому проходить досить значна частина нашого життя. І, безумовно, наше спальне місце, будь то ліжко, диван, або щось ще, обов’язково має відповідати нашим бажанням і смакам.

Чи відноситься це і до матраців, на яких ми спимо? Безумовно! Коли ми говоримо: “якісний матрац”, зазвичай йдеться про матраці, що має якийсь ортопедичний ефект. Серед матеріалів, що застосовуються сьогодні у виготовленні матраців, безперечним лідером є латекс. Даний матеріал буває штучним і натуральним і володіє певним набором властивостей. Латексні матраци бувають м’які, середньої жорсткості і жорсткі.

Зазнають ностальгію за бабусиними перин, можна порекомендувати м’які матраци з латексу. Матрац з латексу краще перини вже тим, що забезпечить під час сну потрібну підтримку хребту. М’які матраци найбільш популярні у літній споживчої аудиторії. Людині з великою вагою ідеально підійде, навпаки, жорсткий матрац, який здатний витримувати значне навантаження і при цьому зберігати свій ортопедичний ефект. Що ж за матеріал латекс?

У виробництві натурального латексу застосовують сік каучуконосних рослин, який за допомогою спеціальної технології перетворюється в пружний матеріал, який має стільникову (мікропористу) структуру. Саме на основі латексу виробляються кращі натуральні матраци , які, легко витримуючи великі навантаження, швидко повертаються в свою первинну форму. Такі матраци стійкі до зовнішніх впливів, еластичні, екологічні і термостабільності. Латекс, що пройшов обробку за сучасними технологіями, здатний зберігати свої властивості, навіть в умовах інтенсивної експлуатації і значних навантажень на виріб, протягом тривалого часового періоду.

Сучасним матеріалом, що володіє не меншою еластичністю, ніж натуральний, є штучний латекс, який, до того ж, має більш високий показник жорсткості. Остання обставина дозволяє рекомендувати матраци зі штучного латексу огрядним людям. Алергікам фахівці так само рекомендують зупинити свій вибір на штучному латексі – гіпоалергенних матеріалів. Що ж стосується стійкості до зношування, то тут штучний латекс поступається натуральному, починаючи истончаться і кришитися раніше. Відповідно, його вартість нижча.

Розуміння різниці між латексом натуральним і штучним дозволить не помилитися у виборі. Але ваші особисті відчуття від того чи іншого, разом з вашими суб’єктивними уявленнями про комфорт і індивідуальними вподобаннями – це головні критерії вашого вибору.

Резюмуючи сказане, можна підвести підсумок: матеріал, з якого зроблений ваш матрац, робить істотний вплив на якість вашого сну, а значить, і на ваше самопочуття після пробудження, і в цілому на ваше здоров’я і довголіття.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар