Кухонний простір

Кухні в стилі кантрі потребують наявності великого простору, тому що вони дуже масивні. На кухні маленьких розмірів будь-які меблі будуть виглядати громіздко, а дерев’яні, з темних порід дерева і поготів. Дизайнери радять зупинити свій вибір на світлих тонах дерева. Це може бути дуб, сосна, береза або можна підібрати кухонний гарнітур, пофарбований у світлі тони (білий, бежевий, фісташковий).

Високі навісні шафи візуально підкреслюють малогабаритність кухні і у них є ще один недолік – речі з верхньої полиці можна дістати тільки з драбини.

Часто в меблевих салонах покупцям намагаються запропонувати менсоли. Менсола – це декоративна полка, яку можна укладати зверху навісних шаф і колон. Гідність менсоли таке, що вона приховує комунікації витяжки і дуже багато покупців купують їх. На маленькій кухні менсола не прийнятна, оскільки вона ще більше підкреслює маленькі габарити кухні.

Своєрідний стиль, красу меблів можна побачити тільки на великому просторі, де розташовуються тумби, які об’єднує одна велика стільниця. Але найкращий варіант в стилі кантрі, це коли кожен стіл є індивідуальним елементом, покритим своєю стільницею, який знаходиться на невеликій відстані один від одного. Це створює дух старовини і виглядає дуже оригінально.

Залюднений острів

Створити неповторний затишок на кухні допоможе так званий острів, який може складатися з декількох тумб, які об’єднані стільницею. У нього може бути два фасади з двома дверцятами та дві торцеві сторони. Інший варіант передбачає комплектацію чотирма фасадами, але насправді відкриватися будуть тільки два, а боковини будуть просто імітацією дверцят фасаду.

Встановити такий острів рекомендують у центрі приміщення, окремо від основної кухні. Часто до острова додають барні табурети , перетворюючи його на багатофункціональний стіл. На ньому може розташовуватися мийка, або обробний стіл, а також варильна панель, над якою встановлюється витяжна шафа для видалення запахів їжі.

Острів поділяє кухонний простір на декілька робочих зон – зону оброблення, миття та зону приготування їжі. Тумби острова місткі, що створює ще більше зручності. У стилі кантрі існує велика можливість застосування ексклюзивного способу, за допомогою якого можна компонувати кухонний гарнітур. В інших стилях це не зустрічається. Ексклюзивність полягає в підвісних конструкціях над островом, на яких можна розміщувати кухонне начиння, що додає кухні неповторний колорит заміського будинку. Суть конструкції така. На ланцюгах до стелі кріпляться рами, всередині яких знаходиться декілька рейлингів з гачками або спеціальними утримувачами. На гачках розвішуються ополоники, обробні дошки, ковші, сито і т.д., а на тримачі можна підвішувати чарки, келихи. Зверху на сітку, яка складається з рейлингів, ставляться каструлі, миски, кошики.

Така підвісна конструкція не займає багато місця, але її використання дуже ефективне, так як всі предмети знаходяться на виду, легко доступні. Тут також можна поставити світильники , а втім, це справа вашої фантазії.

Це цікаво:

Як і стиль кантрі, класичний стиль інтер’єру також передбачає використання меблів з натурального дерева. У класичному інтер’єрі кухня з фасадами з натурального дерева буде виглядати більш «правильно», ніж будь-який інший варіант.

Але на відміну від стилю кантрі, кухні в класичному стилі мають більш розкішний вигляд і більш вишукану обробку деталей.

Читайте на cайті:

Залишити коментар