Кухонні стільниці

Зовнішній вигляд кухні , який в першу чергу визначається дизайном кухонних меблів, видом і матеріалами фасадів , має при покупці, звичайно, першорядне значення. Але не можна забувати і про матеріал кухонної стільниці.

Стільниці ламіновані – найдешевші, мають найбільше розмаїття кольорів, витримують короткочасний нагрів до 250′С.

Мінус ламінованих стільниць в тому, що у зв’язку з технологією виробництва, шар пластику клеїться на ДСП без вологостійкої просочення і можливо розбухання верхнього шару при попаданні вологи в незахищені місця зрізів.

Стільниці з нержавіючої сталі. Основа їх – 12-тіслойная фанера, яка клеїться до внутрішньої сторони металевого листа стільниці для віддання йому жорсткості.

При всіх плюсах металева стільниця має один великий недолік. Вона дуже добре дряпається і з часом на ній утворюється так звана «павутина» (дуже дрібні ризики подряпин).

Стільниці з акрилу, так званий штучний камінь. Основа – фанерний лист, сам матеріал – пластик, виготовлений за спеціальною технологією.

Такі стільниці дуже добре стикуються. При їхньому з’єднанні, наприклад, в кутових кухнях, не залишається навіть ледве помітною щілини. Такий ефект досягається шляхом склеювання стикуємих шматків стільниць з подальшим їх шліфуванням. Так як акрил однорідний по всій глибині, місце стику зникає. Таким чином, навіть на кухні химерної форми, може бути суцільна стільниця.

Мінус акрилу в тому, що він зовсім не переносить високих температур.

Читайте на cайті:

Залишити коментар