Кухонні очищувачі повітря

Кухонні очищувачі повітря (витяжки) призначені для відводу повітря із зони над варильної поверхнею. Вони є невід’ємною частиною сучасного кухонного набору і можуть бути виконані як у класичному, так і в модерновому стилі.

Крім того, можна виділити: кутові витяжки – ті, які вішаються в кут кухні над кутовий базою для вбудованої духовки і варильної поверхні.

Острівні витяжки – спеціальні конструкції призначені для установки над «островом» з варильною поверхнею (яка в такому варіанті планування кухні виноситься в центр приміщенням).

Вбудовувані витяжки. Дані моделі вставляються в навісну шафу замість нижньої стінки. Вони мають додаткову панель при висуванні якої витяжка починає працювати.

Камінні витяжки – велика частина тут може бути виконана з металу (нержавіюча сталь) з елементами зі скла або з полікарбонату, що більше відповідає стилю модерн.

А якщо камінна витяжка виконана в класичному стилі, то у неї присутній широкий дерев’яний бортик, пофарбований у колір кухні та металевий купол, зазвичай білого кольору.

Стандартні витяжки, які можуть кріпитися на стіну самі по собі, або з додатковими переробками під навісний ящик.

Витяжки, крім відводу повітря, служать також і фільтруючими приладами, залежно від моделі в них встановлюють один або два вугільних фільтруючих елемента.

Крім острівних (кріпляться до стелі) і вбудовуваних, витяжки кріпляться на стіну над варильними поверхнями на висоті від 60 см (від електричної поверхні) до 70 см (для газової).

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар