Ковані меблі – доступна розкіш для будь-яких приміщень

Ковані мебліПриватний будинок, елітна квартира – як створити в них атмосферу легкості і витонченості, витримавши аристократичний стиль? Ковані меблі допоможуть проявити свою індивідуальність і художній смак при облаштуванні житла. Столи, стільці та лавки, пуфи і кушетки, передпокої, ліжка… Всі ці та багато інших предметів оздоблення, виготовлені методом кування, надають будинку неповторний класичний вид. Ковані вироби чудово поєднуються з іншими оздоблювальними матеріалами – склом, тканиною, деревом. Це дозволяє розширити асортимент продукції і використовувати ковані елементи для виробництва добротних і комфортних меблів.

Обробка металу при куванні покращує його якості, з’являється додаткова міцність і легкість. Тому, ковані меблі здатні витримати великі навантаження, не бояться вогкості і корозії. Завдяки цим якостям, їх рекомендують встановлювати не тільки всередині приміщень, а й на відкритому повітрі. Незалежно від того, де планується використовувати ковані меблі, вони ідеально впишуться в будь-які приміщення, навіть самого суворого і консервативного стилю. Довговічність і міцність металу – якості, які відіграють важливу роль і роблять ці вироби ще більш практичними і затребуваними. Навіть для вуличних умов ковані меблі ідеально підійдуть – довговічність і зносостійкість металу гарантують, що виріб протягом довгого часу проіснує у своєму первозданному вигляді.

Художня ковка доповнює переваги кованих меблів. Унікальність дизайнерського творіння, створеного вручну в єдиному варіанті, оцінять любителі старовини. У будинок, прикрашений предметами антикваріату, скульптурами, картинами відмінно впишуться ексклюзивні ковані меблі. Ковані ліжка надають спальні витонченість і естетичність. Особливо гармонійно вписуються в аристократичну обстановку дзеркала, обрамлені кованими елементами. Столи та стільці у вітальні і їдальні імітують обстановку лицарських замків. Тому вони отримали поширення при оформленні інтер’єрів, які відповідають минулим епохам, не тільки в житлових і офісних приміщеннях, але і в кафе і ресторанах. Вишуканість і оригінальність привертають увагу гостей і відвідувачів, які володіють художнім смаком і захоплюються середньовіччям.

Використання кованих елементів у ванній кімнаті можливо завдяки обробці спеціальними вологостійкими фарбами. Тримачі для рушників, різноманітні полички та основа для раковини стають незвичайними прикрасами і в той же час відрізняються надійністю. Не дарма провідні виробники меблів з європейських країн: Німеччини, Іспанії, Італії та Франції, широко застосовують ковану обробку під час їх виробництва. Українські художники і ремісники нічим не поступаються, а навпаки, здатні перевершити в майстерності західних колег. Роботи, виконані методом художньої ковки, які ви можете переглянути на сайті k-steel.com.ua, цікавлять клієнтів не тільки нашої країни, а й зарубіжжя. Адже ковані меблі відроджують шляхетні традиції минулого і оновлюють уявлення про еліту сучасності.

Читайте на cайті:

Залишити коментар