Ковані ліжка

Ковані ліжкаКаркас кованого ліжка складається з:

  • 2-х спинок;
  • лагів, які з’єднують спинки.

Використання металу при виготовленні спинок – один з напрямів у виробництві меблів для спальні.

Конструкція спинок у кованих ліжок таких фірм, як італійські Tonin і Tomasella, швейцарська Hasena – це каркас з металевих труб, між якими закріплений ажурний візерунок з кованої сталі. Малюнок кування повторюється як біля ніг, так і в узголів’ї. Для декорування каркаса використовується сферичне лиття. Крім того, узголів’я може включати в свою конструкцію вставки з дерева або шкіри. Колірна гамма не дуже різноманітна, але того вимагає стиль. Спинки кованих ліжок фарбують в основному в чорний колір, або в різні відтінки бронзи, в деяких випадках поверх фарби наносять декор у вигляді зістареного золота або срібла.

Лаги, що з’єднують дві спинки в більшості випадків металеві, вони накриваються покривалом і за рахунок цього непомітні. Але в деяких випадках для лаг використовують дерево або ламіновану МДФ. Тоді лаги стають частиною декору кованого ліжка і всієї спальні.

Незважаючи на легкість, ажурність і «тонкість» конструкцій кованих ліжок, вони міцні і дуже стійкі.

До деяких моделей кованих ліжок у комплекті поставляються і приліжкові тумбочки, в дизайні яких також використовується метал.

 

Если вы желаете приобрести табуреты или стулья кухонные то посетите интернет-магазин «Диван». Там вы найдете широкий ассортимент стульев на любой вкус.

Читайте на cайті:

Залишити коментар