Корпусні меблі для вітальні

меблі для вітальніНезважаючи на мінімалізм стилю, меблі для віталень в стилі модерн приголомшують своєю незабутньою розкішшю. Відмінною особливістю яких є використання інноваційного поєднання матеріалів: натурального шпону дуба або бука з натуральною шкірою і алюмінієм. У поєднанні з ясними, простими лініями і точно вивіреними пропорціями меблі створюють новий і ексклюзивний зовнішній вигляд.

Широкий набір модулів меблів допомагає втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї. У числі можливих меблевих модулів:

  • шафи;
  • навісні модулі різноманітних розмірів;
  • підставки під апаратуру;
  • полиці з підсвічуванням і без;
  • журнальні столи різних форм і розмірів;
  • комоди.

Різноманітні кольорові рішення фасадів і стінових панелей дозволяють адаптувати меблі до інтер’єру. Більшість модулів можуть функціонувати незалежно – їх можна переставляти або розгортати. Можна вибрати дуже низьку горизонтальну композицію або навпаки високу і вузьку або просто доповнити інтер’єр оригінальними поличками з підсвічуванням.

Ефектно виглядають фасади з фарбованого скла, з їх допомогою акцент в інтер’єрі буде зроблений на корпусні меблі.

Новий напрямок – це фасади, виконані в стилі «вінтаж», вони декоруються в Італії та імітують сусальне золото і срібло. Наклеювання найтонших листів спеціальної фольги виконується вручну, утворюючи складки, потертості і шорсткості. Завдяки такій технології жоден фасад не схожий на інший, а блиск благородного металу відображає неповторну граціозність Античності.

Важливим критерієм якісних меблів служить те, як вони поставляються покупцю. Повністю зібрані модулі, будь то тумби або навісні полиці з фасадами, говорять про найвищу якість виробництва меблів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар