Кілька порад з вибору офісного столу

офісний стілНайважливішими критеріями вибору столу для офісу є функціональність, дизайн приміщення, особливості роботи та індивідуальні уподобання споживача.

Столи для офісу можуть мати кутові або прямі конструкції. Найпростішим типом є прямий стіл, який може бути обладнаний декількома висувними шухлядами, висувною підставкою для клавіатури, мати додаткову стільницю для монітора. Дуже зручно, якщо тумба, що йде в комплекті зі столом оснащена коліщатками для її зміщення в будь-якому напрямку. Крім того, на рухомій тумбі можна розмістити принтер. У прямого столу є дві опорні точки, у кутового – три. Кутовий стіл має значно більше вільного місця і може комплектуватися вбудованою тумбою. Перш ніж купувати кутовий стіл, потрібно визначитися з його розташуванням у приміщенні, щоб правильно вибрати його за формою – лівобічний або правобічний.

Найчастіше офісні столи виготовляються з МДФ. Їх розміри можуть коливатися в істотних межах: від невеликих письмових столів до величезних столів для нарад в кабінетах керівників. Опора столу може виготовлятися як з металу, так і з МДФ, причому останній матеріал найбільш дешевий. Дизайн столів може розрізнятися наявністю і кількістю тумб, ящиків і полиць. Для розміщення системних блоків виробники офісних меблів виготовляють вбудовані полиці або відкритий ящик на колесах. У комплекті зі столами можуть йти окремі тумби для зберігання паперів і приладдя, а також полиці і додаткові шафи – гарний приклад оригінального кабінетного столу . Стіл повинен бути зовні красивим, зручним і функціональним, адже людина за столом проводить майже весь робочий день, що приблизно складає третю частину його життя.

Читайте на cайті:

Залишити коментар