Інтер’єр Вашого дому – меблі на замовлення

В даний час поняття стандартів форм і розмірів йде на другий план практично у всіх галузях промисловості. Їм на зміну впевненими кроками йдуть вироби «на замовлення». Винятком з цього не стали і .

Сьогодні безліч компаній можуть запропонувати Вам виготовлення меблів на замовлення (ліжка, полиці, шафи купе…), за Вашим особистим ескізами, за розмірами, які будуть ідеально підходити саме Вашому дому. Хочете закрити нішу у Вашій кімнаті і до того ж використовувати її з якомога великою користю? Або бажаєте, щоб всі троє дверей вашої шафи купе були різними за кольором і фактурою, а може навіть мали малюнок або орнамент? Або Ви втомилися постійно битися об гострі кути полиць? Немає проблем! Досвідчені інженери-заміряють і дизайнери допоможуть Вам вирішити ці питання!

Давайте ж розглянемо, які переваги надають меблі на замовлення, скажімо так, прямо біля вхідних дверей. Що ми з Вами бачимо, коли приходимо додому? Прихожу. Де ми знімаємо взуття та верхній одяг? У передпокої. Отже, які поставити меблі в передпокій, щоб було зручно і разом з тим красиво? Скажемо чесно, не у всіх ця деталь інтер’єру викликає заздрість. Які ж плюси привнесе шафа купе в передпокій? По-перше, головним її плюсом є функціональність. Її можна поставити в будь-який отвір, в будь-яку нішу, з урахуванням усіх наявних виступів. За рахунок розсувних дверей, у Вас збільшується корисна площа приміщення, Вам не треба постійно відсуватися, озиратися, щоб не зачепити кого-небудь, як це буває, коли відкриваєш стулки звичайної шафи. Таким чином, шафи-купе дозволять Вам раціональніше розпорядитися наявним простором. По-друге, якщо поставити виготовлену на замовлення шафу-купе в передпокій, він буде завжди радувати Ваш погляд і викликати заздрість навіть у сусідів, які випадково заглянули. Ви тільки подумайте, скільки всього зараз пропонується для їх виготовлення: різні за кольором і фактурою ДСП і МДФ, дзеркала, скло, плівки, матування, піскоструминна графіка. Це ж можна цілий витвір мистецтва зробити! А головне, він буде в єдиному екземплярі і тільки у Вас!

Загалом, меблі на замовлення в передпокій, в спальню, в дитячу, на кухню, зроблені на замовлення – це крок в ногу з часом, це унікальна і, головне, доступна можливість стати своїм особистим дизайнером, роботи якого, побачать і оцінять друзі, родичі і сусіди, які заглянули за сіллю. І саме шафи купе дозволять Вам раціональніше розпоряджатися наявними простором.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

 • крісло-мішок
  Затишне крісло-мішок

  ортопедичні матраци
  Правда про ортопедичні матраци

  Шафа-купе
  Шафа-купе з шкіряною обробкою - стильний предмет інтер'єру