Інтер’єр Вашого дому – меблі на замовлення

В даний час поняття стандартів форм і розмірів йде на другий план практично у всіх галузях промисловості. Їм на зміну впевненими кроками йдуть вироби «на замовлення». Винятком з цього не стали і меблі на замовлення.

Сьогодні безліч компаній можуть запропонувати Вам виготовлення меблів на замовлення (ліжка, полиці, шафи купе…), за Вашим особистим ескізами, за розмірами, які будуть ідеально підходити саме Вашому дому. Хочете закрити нішу у Вашій кімнаті і до того ж використовувати її з якомога великою користю? Або бажаєте, щоб всі троє дверей вашої шафи купе були різними за кольором і фактурою, а може навіть мали малюнок або орнамент? Або Ви втомилися постійно битися об гострі кути полиць? Немає проблем! Досвідчені інженери-заміряють і дизайнери допоможуть Вам вирішити ці питання!

Давайте ж розглянемо, які переваги надають меблі на замовлення, скажімо так, прямо біля вхідних дверей. Що ми з Вами бачимо, коли приходимо додому? Прихожу. Де ми знімаємо взуття та верхній одяг? У передпокої. Отже, які поставити меблі в передпокій, щоб було зручно і разом з тим красиво? Скажемо чесно, не у всіх ця деталь інтер’єру викликає заздрість. Які ж плюси привнесе шафа купе в передпокій? По-перше, головним її плюсом є функціональність. Її можна поставити в будь-який отвір, в будь-яку нішу, з урахуванням усіх наявних виступів. За рахунок розсувних дверей, у Вас збільшується корисна площа приміщення, Вам не треба постійно відсуватися, озиратися, щоб не зачепити кого-небудь, як це буває, коли відкриваєш стулки звичайної шафи. Таким чином, шафи-купе дозволять Вам раціональніше розпорядитися наявним простором. По-друге, якщо поставити виготовлену на замовлення шафу-купе в передпокій, він буде завжди радувати Ваш погляд і викликати заздрість навіть у сусідів, які випадково заглянули. Ви тільки подумайте, скільки всього зараз пропонується для їх виготовлення: різні за кольором і фактурою ДСП і МДФ, дзеркала, скло, плівки, матування, піскоструминна графіка. Це ж можна цілий витвір мистецтва зробити! А головне, він буде в єдиному екземплярі і тільки у Вас!

Загалом, меблі на замовлення в передпокій, в спальню, в дитячу, на кухню, зроблені на замовлення – це крок в ногу з часом, це унікальна і, головне, доступна можливість стати своїм особистим дизайнером, роботи якого, побачать і оцінять друзі, родичі і сусіди, які заглянули за сіллю. І саме шафи купе дозволять Вам раціональніше розпоряджатися наявними простором.

Читайте на cайті:

Залишити коментар