Інтер’єр кухні

 

Інтер’єр кухні

Кухня в усі часи вважалася місцем важливим, майже священним. І в наші дні вона нітрохи не втратила свій високий статус господині дому. Посудіть самі, перше, що людина робить, привівши в будинок гостей, – йде на кухню, включає чайник і заглядає в холодильник. Або інша ситуація. Приходячи додому з роботи, кожен йде на кухню, включає чайник і т.д. А задушевні розмови з подружками за чашечкою чаю? Або традиційні сніданки та вечері всією родиною?

Ні, так чи інакше кухня відіграє важливу роль в житті кожної родини. А це значить, у кухні повинне бути затишно. Отже, і інтер’єр кожної кухні треба вибирати особливо.

Ось, наприклад, кухня, що радує око і гріє душу. Основним елементом, родзинкою, буде кухонний гарнітур зі вставками з яскраво-жовтого пластика. Зауважу, що таке колірне рішення має поєднуватися зі спокійними кольорами в іншому інтер’єрі. Наприклад, основа кухонного гарнітура і невеликий круглий столик повинні бути виконані зі світлого дерева. Штори і тюль найкраще зробити в приглушено-жовтих, м’яких тонах. У такій кухні буде доречна люстра з солом’яним абажуром і шпалери світло-бузкового кольору. Доповнити такий інтер’єр найкраще такими деталями, як різнокольорові подушки в жовто-бузковою гамі, прив’язані до стільців атласними стрічками, весела сільничка та інше.

І найголовніше – це настрій, відчуття щастя. Тоді кожен, хто заходить в будинок, ставатиме трохи радісніше, а цікавий, привітний інтер’єр буде допомагати зберегти Вашу любов і щастя на довгі роки.

Схожі публікації:

Залишити коментар