Інтер’єр кухні в стилі еклектика

Еклектика – це спосіб об’єднати не поєднувані деталі інтер’єру, спаявши абсолютно різні стилі в незвичайний сплав. Наприклад, у вашому розпорядженні є стильні меблі в стилі хай-тек, але при цьому ви жити не можете без улюблених вінтажних дрібниць. Як не дивно, об’єднати ці крайнощі можна, і для цього навіть не треба проводити повноцінний ремонт квартири. Усього кілька дизайнерських хитрощів і ваша кухня придбає модний еклектичний наліт.

Але, помилково думати, що еклектика – це просто звалище всього улюбленого вами. Насправді, дизайн кухні в стилі еклектика вимагає наявності хорошого смаку від проектувальника. Особливо цікава еклектика як можливість поєднати сучасну техніку і чарівність старовини. Якщо ви провели капітальний ремонт квартир і оформили кухню в сучасному стилі хай-тек, то зіткнення з цією проблемою цілком ймовірно. Адже, як відомо, хай-тек – це дуже функціональний, мінімалістський і, на жаль, холодний стиль. Звичайно, в нього можна гармонійно вмонтувати навіть саму серйозну і професійну техніку, але от внести нотку затишку в такий інтер’єр досить складно. У цьому можуть допомогти ретельно підібрані вінтажні дріб’язки. Наприклад, старовинні фотографії в рамках або картинки з журналів минулого століття створять необхідний теплий акцент на однотонно-холодних стінах кухні в стилі хай-тек. Є й інший варіант. Раритетна дерев’яна дошка вносить в блискучу сучасну кухню в стилі хай-тек легке відчуття не ідеальності, нагадуючи про простий затишок сільської кухні. Але головне для еклектики – це не переборщити, інакше ваша кухня перетвориться на несмачне звалище стилів. Тому основний принцип еклектики – це правильна розстановка акцентів. Для створення гармонійного змішання досить використовувати кілька яскравих речей, які якісно відображають концепцію стилю. Вдало розташовані, вони створюють потрібний акцент на однорідному тлі іншого стилю.

Як бачите, еклектика давно перестала бути ознакою поганого тону. Не дивно, що зараз цей стиль знаходиться на гребені моди. Так що, навіть якщо ви плануєте придбання ультрамодної кухні на замовлення та оформлення інтер’єру в мінімалістському стилі, подумайте. Може, варто внести в цей ретельно сформований єдиний образ індивідуальну нотку? Дві старовинних коробочки, що дісталися від бабусі, або грубувата керамічна чаша, привезена з Африки, перетворять стандартний мінімалізм в абсолютно унікальну еклектику.

Схожі публікації:

Залишити коментар