Готові шафи купе

Переваги заводської шафи-купе: фірмова якість, яка досягається високотехнологічним виробництвом і високоякісними матеріалами.

Меблеві фабрики Італії, Іспанії, Німеччини до комплектів меблів для спальні пропонують на вибір кілька комплектів шаф. Поряд з шафами з розсувними дверима широко розповсюджені і готові шафи-купе.

Дуже рідко серед модельного ряду шаф-купе зустрічаються варіанти у класичному стилі. Це шафи довжиною до 2 м 40 см заввишки до 2 м 2 см і шириною 60 см з двома або трьома дверима.

Основна частина модельного ряду шаф-купе зазвичай виконується в стилі модерн і хай-тек. Варіанти 2-х і 3-х дверних шаф можуть бути довжиною до 3,6 м і висотою до 2,5 м. Корпуса таких шаф збираються окремими секціями, ширина секції приблизно дорівнює ширині дверей. Наприклад, у шафи-купе завдовжки 3 м 60 см три секції шириною по 1 м 20 см і три двері такого ж розміру. Верхній і нижній направляючі профілі легко монтуються вже на готовий корпус, а потім навішуються двері. Незважаючи на великі розміри, двері досить легкі. Їх виготовляють з алюмінієвого профілю (рамка дверей) і ламінованого МДФ товщиною 6-8 мм, рідше використовують ЛДСП товщиною 8 мм різних кольорів і малюнків.

Механізми кочення і ковзання дверей мають прогумовані ролики і забезпечують м’якість і легкість пересування дверей. Крім того, вони мають можливість регулювання у вертикальній і горизонтальній площині.

Варіанти внутрішнього наповнення шаф-купе включають в себе різні сітки, висувні і викатні, брючніци, поздовжні і поперечні вішалки.

Мабуть, єдиним недоліком готових шаф-купе є те, що шафа має фіксовані розміри, а значить, її не встановиш у ваші точні розміри.

Схожі публікації:

Залишити коментар