Головний акцент на кухні

Вибравши стиль оформлення для кухні, визначившись з колірною гамою і придбавши багатофункціональну стінку з вбудованою технікою, споживачі замислюються над тим, який елемент інтер’єру може стати справжньою родзинкою, яскравим акцентом, який мимоволі приверне увагу. Експерти впевнено заявляють, що сьогодні цю почесну роль треба доручити оригінальним обіднім групам. Благо, недоліку в пропозиціях на ринку – нема.

Обідні групи оптом поставляються з Китаю та Малайзії, Індонезії та Польщі, Німеччини та Італії. І серед усього розмаїття моделей кожен споживач знайде саме те, що йому потрібно.

Припустимо, що «ідеальний» комплект Ви вже купили. Ось тепер-то і починається все найцікавіше, – відзначають експерти. Оригінальне придбання «заграє всіма барвами» лише в тому випадку, якщо Ви не полінуйтеся дотримати кількох основних правил.

М’яке освітлення. Для кухні цей фактор має величезне значення. І неважливо, придбали Ви стільці оптом або купили всю групу «за раз». Занадто яскраве світло розвіє по поверхні величезну кількість відблисків, приглушений – створить враження похмурості комплекту.

Правильне розташування. Традиційно, – розповідають дизайнери, – стіл зі стільцями займає центральне положення на кухні і в їдальні. Так уже повелося здавна… Однак, це зовсім не означає, що Вам теж потрібно йти второваним шляхом. Все частіше споживачі вибирають для групи місце біля вікна або в «зеленій зоні».

Яскравий акцент. Багато клієнтів, – діляться своїми враженнями фахівці, – придбавши дорогу, оригінальну модель, зроблену руками італійських майстрів, всіма можливими способами намагаються привернути до неї увагу. Використовуються й блискучі кристали, і дорога тканина, і барвистий відтінок оббивки. Слід пам’ятати, – продовжують вони, – що справжні витвори мистецтва не вимагають розкішної рамки. Досить одного яскравого акценту… Інакше навіщо купувати обідні групи оптом виробництва Італії?

Прислухаючись до порад відомих дизайнерів, Вам вдасться створити неповторну атмосферу затишку на кухні.

Читайте на cайті:

Залишити коментар