Гармонія в спальні

Гармонія в спальніПростір спальної кімнати, це безмежне поле дії для вашої фантазії. Спальня може бути оформлена в будь-якому стилі: модерн або hi-teck , мінімалізм, класика або східний стиль.

Єдине обмеження – інтер’єр спальні повинен викликати у вас тільки позитивні емоції і давати можливість розслабитися. Елементи інтер’єру, що викликають негативні емоції та роздратування в цій кімнаті абсолютно неприпустимі.

Зовсім необов’язково купувати в спальню меблевий гарнітур. Перевага покупки готового набору спальних меблів – ви одразу отримаєте цілісний дизайн спальні. Але будь-яка його деталь може вам не подобатися.

Популярні останнім часом шафи-купе дають можливість відмовитися від шаф в наборі. А дзеркальні двері шафи-купе створять ефект розширення простору спальні.

Дзеркало в спальні – необхідний елемент. Останнім часом перевага надається невеликим дзеркалам, які висять над комодом або вбудовані в стільницю туалетного столу.

Ліжко і дві тумби можуть скласти основу композиції оформлення спальні меблями.

По обидва боки ліжка доречно буде покласти по м’якому килимку.

Важлива деталь – матрац, який лежить на ліжку. Різні наповнення сучасних матраців дозволять вибрати найбільш прийнятний для вас. Причому критерій ціни не має бути вирішальним при виборі матраца, адже якість сну багато в чому залежить саме від нього.

Декорування стін і освітлення в спальні – важливі елементи інтер’єру. Спокійна атмосфера інтер’єру може підкреслюватися яскравими, але не ріжучими погляд світильниками над тумбами.

 

Если вы хотите купить дом в Борисполе, то перейдите на сайт rieltor.ua/borispol/houses-sale/. Там вы найдете красивые дома по низким ценам.

Читайте на cайті:

Залишити коментар