Гардеробні кімнати

Гардеробні кімнатиОкреме приміщення для всілякого одягу, найчастіше без вікон, наповнене різного роду пристроями та пристосуваннями.

Стандартні набори будь-якої меблів навряд чи підійдуть для вбиральні, так як вона індивідуальна за розмірами для кожної квартири. Тому для того, щоб повністю використовувати весь простір від стіни до стіни і від підлоги до стелі, внутрішньо наповнення гардеробних роблять на замовлення строго індивідуально. І поряд з набором звичайних поличок в сучасних меблевих майстернях можна вибрати:

Ліфтове вішало-пристосування – нагадує собою звичайну штангу для підвішування плічок з ручкою. Спеціальний механізм дає можливість підняти її до самої стелі, а потім, потягнувши за ручку, опустити без праці.

Поверхом нижче можуть розташовуватися поздовжні або поперечні стаціонарні вішала.

Нижче викатні брючніци і галстучніци.

І самий нижній рівень може бути представлений різного роду обувниці, які можуть виконуватися як для кожної пари окремо, так і суцільними сітками.

Ці та інші пристосування кріпляться або до вертикальних стінок з ДСП, або до металевих стійок, або прямо до основної стіни.

Таким чином, варіюючи набори цих пристосувань, а також звичайні викатні ящики і полички, можна домогтися індивідуально зручного розташування «інтер’єру» в гардеробній кімнаті.

Читайте на cайті:

Залишити коментар