Гардеробна у звичайній квартирі – проявіть фантазію

ГардеробнаГарна гардеробна у звичайній квартирі представляється як утопія. Однак це цілком реально, якщо грамотно розпланувати вільний простір кімнати. Не обмежуйте свою фантазію.

З чого починається театр? Правильно, з вішалки, точніше, з гардероба. Наше житло, теж свого роду театр домашніх дій. І речі в своєму житлі ми зберігаємо, особливо не замислюючись про їх місцезнаходження. Звичайно, рано чи пізно це питання перед нами постане, якщо, звичайно, ми не будемо викидати свої ще не дуже старі светри, штани, праски і тримери в утиль.

Отже, нам потрібна гардеробна в квартирі. Найпростіший спосіб зберігати речі, використовуючи вішалки, платтяні шафи, різні тумби і комоди. Але, як і де зберігати речі, щоб: 1) вони не займали багато місця в квартирі, 2) не м’ялися і не порошилися, 3) до них був зручний доступ?

Краще, коли в квартирі є окрема кімната, яку можна облаштувати під гардероб. А якщо такої немає? Здається, що найбільш раціональний варіант – зробити перепланування у своїй квартирі таким чином, щоб всі необхідні меблі розставити з урахуванням максимального заповнення простору, вивільняючи, таким чином, місце під гардероб.

Зробити це можна просто. Вирізати на аркуші паперу фігурки ваших меблів в масштабі і переміщати їх за такою ж масштабована площі на підготовленому аркуші. Коли місце під гардероб буде вже визначено, будемо думати, як його краще облаштувати. Сьогодні не проблема купити різні кронштейни, полиці, аксесуари для брюк, спідниць, краваток і парасольок. Найкраще таку вбиральню зробити з верхнім ярусом, де на полицях могли б зберігатися головні убори і текстильне білизну. Внизу можуть бути ящики або полиці для взуття. Сама ж конструкція може бути зроблена з алюмінієвих кронштейнів, або хромованого металу. Непогано б передбачити місце, де б зберігалася прасувальна дошка. Її краще кріпити до стіни.

Двері в такій вбиральні можуть бути орними, розсувними, або гармошкою. При нестачі місця їх краще всього зробити розсувними на роликах, або гармошкою. Якщо двері орні, то дуже до речі на їх внутрішній стороні повісити дзеркало, на іншій стулці дверей – пристосування під краватки, ремені, парасольки. Облицювання дверей буде залежати від вашої фантазії.

Ще один штрих – освітлення гардеробної. Його можна зробити так, щоб воно автоматично включалося при відкриванні дверцят, як у холодильнику.

Звичайно, речі в гардеробній потрібно сортувати по сезону, а так само за частотою їх застосування і, звичайно ж, для кожного члена сім’ї виділяти свою комірку. Тоді часу на пошук у вас піде менше, а місця в квартирі стане більше.

Читайте на cайті:

Залишити коментар