Елітні меблі для спальні

Елітні меблі для спальніСпальня являє собою унікальне за своєю суттю приміщення в якому будинку. Спальня – це місце, куди немає доступу для сторонніх. Тільки свої, і, причому в самому розслабленому, «незахищеному» стані.

Тому вибирати меблі для спальні та взагалі працювати над інтер’єром слід дуже обачно. Перш за все, потрібно вибрати колірну гамму.

Про вплив кольору на людську свідомість і емоційний стан постійно говорять психологи. І хоча для кожної людини існують певні кольори й колірні поєднання, які вона сприймає як комфортні, тим не менш, є і загальні рекомендації. Перш за все, у спальні не слід використовувати червоні та інші насичені кольори і відтінки, в силу їх збудливого характеру. А спальня призначена для відпочинку. Загалом, краще вибирати або пастельні тони, неяскраві відтінки. Якщо в кімнаті буде мало природного світла, краще зупинитися на «теплих» відтінках спектру – тобто, жовтуватому, цегляному, блідо-рожевому. Якщо ж вікна виходять на сонячну сторону, можна використовувати блакитний або зелений. Холодні тона дозволять підсвідомо знижувати відчуття високої температури в кімнаті.

Чому для спальні краще елітні меблі високої якості? Насамперед, тому, що сон – це наше здоров’я. Якісні ліжка – запорука хорошого відпочинку і високої працездатності. А адже саме ліжко є логічним центром будь-якої спальні. Але й інші предмети меблів – наприклад, шафи або комоди – повинні відповідати. Зокрема, більшість дизайнерів рекомендують підбирати меблі з однієї колекції. Елітні меблі найчастіше з’являється на ринку саме колекціями, що дозволяє без праці не тільки співвіднести окремі предмети за кольором, але також і за формою і в цілому – за стилем.

Навіть звичайні м’які меблі найчастіше поєднується в колекції, присвячені певному стилю, або просто зроблені на використанні будь-яких елементів.

До речі, м’які меблі в спальні гарні тільки в тому випадку, коли ви не можете собі дозволити власне повноцінне ліжко. Адже найчастіше м’які меблі мають здатність розкладатися, що збільшує її функціональний потенціал, однак нерідко за рахунок якості власне ліжка. Елітні меблі – це найчастіше орієнтація на створення певного предмета інтер’єру з певним функціональним напрямком. Якщо це ліжко, значить, воно лише ліжко, але зате – найвищої якості.

Створюючи спальню, необхідно спиратися, перш за все, на власні уявлення про комфорт. Мода приходить і йде, а в будинку, і особливо – в спальні, повинна панувати гармонія.

Читайте на cайті:

Залишити коментар