Дитячий письмовий стіл

Дитячий письмовий стілОдна з головних деталей меблевого інтер’єру дитячої кімнати – письмовий стіл. Дитячий письмовий стіл може бути як стаціонарним, так і мобільним.

Письмовий стіл традиційного виконання: стільниця, дві панелі-опори і вбудована або окремо стоїть тумба з викатними ящиками. Можливі конструкції, коли стільниця кріпиться між двома шафами, наприклад, зліва – одежна шафа, справа – для книг. Для жорсткості конструкції і в практичних цілях над таким столом передбачена полиця для книг.

Також стільниця стола може бути розташована на опорі з одного боку і на рухомий тумбі з іншого або за допомогою спеціальних механізмів переміщатися в спеціально для неї передбачене місце в конструкції дитячих меблів.

Якщо є достатньо місця на стільницю стаціонарного письмового столу в дитячу можна встановити неширокі полиці для книг, підставку під монітор. А під стільницю прикріпити викочування поличку під клавіатуру.

Розміри столу можуть значно варіюватися. Але по висоті це стандартні 73-75 см, а по ширині – не більше 80 см. Товщина стільниці 22-28 мм, що надає їй більш стійкий і естетично красивий вигляд.

Довжина столу залежить від вашого бажання і габаритів дитячої кімнати. Бо навіть фабрики з виготовлення дитячих меблів Іспанії та Італії мають велику кількість виготовлених стандартних типорозмірів. А так само мають можливість виготовлення фігурних стільниць за вашими кресленнями.

Слід враховувати важливий фактор при установці письмового столу – освітлення. Світло з вікна і від додаткового штучного джерела світла має падати з боку, протилежного робочої руці вашої дитини.

Читайте на cайті:

Залишити коментар