Дитячі столи та стільці

Дитячі столи та стільціУ сім’ї велика подія – дитина стала школярем. Необхідно заздалегідь подбати про його робоче місце.

Письмові столи для дітей

Оптимальною висотою дитячого столу прийнято вважати таку, яка трохи вище ліктя дитини, що стоїть поруч. Біля столу повинна бути велика стільниця, в цілому стіл повинен володіти високими характеристиками стійкості. В якості оптимального варіанту використовують стільниці, що мають невеликий нахил. Стіл обов’язково повинен бути прямокутним. Адже сидячи за круглим столом, дитина постійно притискається грудьми до кришки столу і часто лікті знаходяться в повітрі, що часто є первісною причиною сколіозу.

Стілець для дитини

Для будь-якого стільця є ряд вимог, які пред’являють дитячі лікарі. Ноги дитини повинні бути зігнуті в колінах під прямим кутом, як опора повинна виступати тверда поверхня – підлогу або спеціальна підставка. Спинка стільця повинна бути комфортною і мати певну висоту. Дітям, які проводять багато часу за столом необхідно використовувати крісло чи стілець, в якому передбачено регулювання висоти. Найбільш підходящим варіантом є застосування пневматичного механізму, оскільки дитині з ним набагато простіше впоратися самостійно. А ще краще, якщо в кріслі буде передбачено зміну не лише його висоти, а і підлокітників, а також передбачена можливість регулювати кут нахилу спинки. Підлокітники служать для опори рук, тим самим, розвантажуючи хребет і плечі.

Чи потрібен в дитячій комп’ютерний стіл?

Безсумнівно, розташувати комп’ютер можна і на письмовому столі. Однак у даній ситуації не варто повчати дитини про порядок. Адже утримувати на одному столі книжки та дискети непосильне завдання для дитини, втім, це може бути проблемою і для дорослих. Так як комп’ютер може зайняти більшу частину письмового столу, місця для того, щоб займатися іншими справами, може просто не залишитися. Так що, якщо Ви вирішили придбати комп’ютер, варто задуматися і про покупку комп’ютерного стола . До основних переваг комп’ютерного столу можна віднести те, що він компактний і всі необхідні вам речі завжди будуть знаходитися на відстані витягнутої руки. Ваше завдання полягає лише в тому, щоб правильно вибрати найбільш відповідний стіл вашій дитині.

Матеріали для дитячих меблів

Найбільш прийнятною вважається та меблі, які виготовляють з натуральних матеріалів. Це може бути клен, береза, бук, сосна. Однак це не означає, що якщо меблі з ДСП або МДФ, то її не варто купувати. Сьогодні вони так само випускаються екологічно безпечними. Однак, щоб бути повністю впевненим у купується меблів для дитячої , варто поставити питання продавцеві про наявність в магазині гігієнічного сертифіката на даний товар. Якщо меблі мають значок Е1, то вона екологічно безпечна і не виділяє в повітря пари формальдегідів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар