Дитяча радість

дитяче ліжечкоЯк приємно вибирати меблі для дитини! У такі моменти тато і мама самі нібито повертаються в дитинство.

На вибір предметів інтер’єру дитячої кімнати не впливає ціна або імпозантний вигляд. Все це вторинне! Головне, щоб дитячі меблі створювала в кімнаті дитини цілий світ – радісний, щасливий, красивий.

Як би ви не були захоплені вибором, пам’ятаєте все ж, що обираєте меблі не собі, а дитині. Ви створюєте світ, в якому він має жити. Тому буде зовсім не зайвим поцікавитися у вашого чада, що подобається йому: на якій ліжку йому хотілося б спати, за яким столом малювати і вчити уроки …. Вибираючи меблі , візьміть з собою свого маленького і самого об’єктивного з експертів, хай він оцінить, наскільки вона зручна.

При цьому ви повинні враховувати, що меблі повинна бути безпечною. Це означає, що, по-перше, при її виготовленні не повинні застосовуватися токсичні матеріали, а по-друге, вона повинна бути надійною, міцною, стійкою. Діти є діти – вони не будуть чинно сидіти у своїй кімнаті. Вони будуть бігати, стрибати і перевіряти все на міцність. Хоч вага у дитини і невеликий, але меблі повинна витримувати його натиск. Крім цього, в елементах дитячих меблів не повинно використовуватися скло (адже його можна розбити і порізатися), також вона повинна бути оснащена якісною фурнітурою, про яку не можна поранитися.

У дитячій кімнаті дитина буде проводити майже весь свій день, тому обов’язковими вимогами до дитячих меблів є компактність і функціональність, які дозволять раціонально використовувати простір. У дитячій кімнаті обов’язково повинне бути місце для ігор (а не тільки для сну і занять), при цьому ігор активних, адже напевно до вашої дитини будуть приходити друзі.

Ну і, звичайно ж, дитячі меблі повинна бути місткою: мати безліч найрізноманітніших шухлядок, куди дитина буде складати свої книжки та іграшки і зберігати свої секретик.

Дуже велику помилку роблять ті батьки, які вважають, що для кімнати дитини підійдуть звичайні дорослі меблі. Мовляв, навіщо витрачатися зайвий раз. Товариші дорослі, одумайтеся! Який радості ви позбавляєте дитину, позбавляючи його своєю власною дитячих меблів. І якої радості ви позбавляєте себе самого, позбавляючи його цієї радості!

Читайте на cайті:

Залишити коментар