Чищення м’яких меблів: диванів, матраців, крісел, стільців

чистка-меблівЧищення м’яких меблів, як елемент підтримки чистоти, настільки ж важлива для постійного догляду за меблями, як і дбайливе ставлення до самих меблів.

М’які меблі необхідно регулярно чистити вакуумним пилососом з використанням насадки щітки з м’якою щетиною. При такому регулярному чищенні основна частина кімнатного пилу буде видалена, не встигнувши зв’язатися молекулами жиру в стійкі до видалення утворення. Тильні сторони знімних елементів і внутрішні частини складок також необхідно очищати від ворсового пилу.

Не рідше 1 разу в 2-3 місяці для чищення оббивки слід використовувати насадку щітку з жорстким ворсом для очищення більш щільного скупчення пилу в швах і складках, особливо між рухомими елементами диванів і розкладних крісел.

Залежно від частоти використання, умов утримання і розташування м’яких меблів не рідше одного разу на рік потрібно проводити чистку за допомогою фахівців виїзної хімчистки. Це буде запобігати появі застарілих забруднень, через які і оббивка зношується нерівномірно, і природне вицвітання матеріалу виходить плямами.

При попаданні забруднень (будь-яких видів рідин, фарбувальних речовин, їжі, сипучих матеріалів) на оббивку м’яких меблів, необхідно негайно вжити заходів для видалення максимальної кількості забруднення. Рідини, не допускаючи їх висихання, видалити за допомогою серветок. Їжу або пластичні речовини постаратися зішкребти будь-яким плоским предметом (ніж, лопатка або т.п.) не пошкоджуючи оббивку. Після чого спробувати видалити залишки забруднення за допомогою губки, змоченою в слабкому мильному теплому розчині. Протирати круговими рухами від країв до центру забрудненої ділянки. Не допускати надлишків рідини. Мило або миючий засіб не повинно містити ланоліну або відбілюючих речовин. Сипучі речовини віддалити вакуумним пилососом, оберігаючи місце забруднення від попадання вологи. Після виконання заходів «першої допомоги» оббивки м’яких меблів потрібно негайно викликати фахівців виїзної хімчистки для швидкої ліквідації локального забруднення.

Якщо чохли м’яких меблів знімні, не поспішайте їх прати. Велика ймовірність того, що чохли після прання «сядуть» і ніякими зусиллями вже не одягнуться на меблі. Є ще одна небезпека. Найчастіше знімні чохли зроблені не для прання, а для можливості легкої заміни на нові. Чохли для заміни легко визначити по наявності проклеєнного з внутрішньої сторони м’якого пористого матеріалу. При пранні цей матеріал, швидше за все, пошкодиться. І, звичайно ж, не слід прати знімні чохли лише з окремих елементів меблів, тому після прання з пральними порошками їх відтінок буде відрізнятися від незнімної оббивки. Кожна людина має право вчитися на власних помилках. Але ми пропонуємо використовувати помилки минулих поколінь, розробки виробників професійних засобів для чищення, професійний досвід і майстерність фахівців у сфері хімчистки - ссылка компанії «Beaver-group».

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар