Будь-які меблі зі смаком? Це дуже просто!

меблі

Ви не повірите і можливо не погодитесь, але в наш час найбільша проблема, яка об’єднує більшість жителів планети – це проблема вибору. Не будемо говорити про високе, візьмемо більш приземлені приклади – про вибір побутових товарів. Люди старшого покоління, які застали часи Радянського Союзу можуть підтвердити, що раніше такої проблеми просто не існувало. У меблевих магазинах вкрай рідко можна було вільно вибрати меблі на свій смак …

Купувалося те, що було. І під цей товар уже підлаштовували свої смаки. Добре це чи погано? Зараз у це важко повірити. Зате не було цієї проблеми вибору. І зовсім інша ситуація сьогодні. Зайдіть в будь-який більш-менш солідний салон з продажу меблів. Чого тут тільки немає. Кухонні набори, набори для спальні та вітальні, дивани велюрові, дивани шкіряні, кутові дивани від виробника …. Хіба на це можна спокійно дивитися. І як тут не розгубитися. Що вибрати? Чому віддати перевагу? І зауважте подібна ситуація станеться з Вами в будь-якому торговому центрі. Чи не правда, хочеться і те, і це. І головне все одночасно. А куди подіти стару. Можливо, мають рацію мешканці однієї з європейських країн викидаючи під новий рік з вікон предмети старих меблів. Є підстава щороку оновлювати меблі і таким чином встигати за віяннями моди і пропозиціями дизайнерів.

І адже ще до чого додумалися виробники меблів – виготовлення меблів за індивідуальним замовленням. Хоча це може бути одним із способів вирішення проблеми вибору. Погортали журнальчик, побродили по Інтернету, а якщо володієте технікою Фотошоп, із знайденого матеріалу створили авторський зразок і оформляєте замовлення, наприклад, на виготовлення м’яких меблів професіоналам. Можливо це вихід.

Але зверніть увагу на кілька особливостей, які має виробництво м’яких меблів . Скажіть, на що Ви звертаєте увагу, вибираючи крісла, м’який куточок, затишний диван і т.д. перш за все? На «одяг» або на вміст. Тобто при виборі меблів прикидаєте, як вона буде «вписуватися» в інтер’єр Вашої кімнати, яка розфарбування або габаритні розміри? А звертаєте Ви увагу на внутрішній зміст, скажімо, м’якого вабливого дивана чи крісла? Чи знаєте Ви що всілякі наповнювачі та пружинні блоки, заховані усередині них, також впливають на якість і комфортність м’яких меблів? Згадайте старе просівше бабусине крісло, і при формуванні замовлення обов’язково розпитайте про нові види наповнювачів для м’яких меблів та їх характеристики.

Далі справа за професіоналами, а Ви ще довго будете пишатися своїм творінням.

Читайте на cайті:

Залишити коментар