БАРНІ СТІЛЬЦІ: дерев’яні чи металеві?

При виборі барних стільців, перш за все, ви зіткнетеся з вибором між двома основними категоріями: металевими та дерев’яними. Як вибрати?

Барні стільці – це один з важливих елементів бару. Тому важливо вибрати такі барні стільці, щоб вони були зручними, красивими і добре вписувалися в інтер’єр бару. Перш за все ви зіткнетеся, з вибором між двома основними категоріями: металевими та дерев’яними стільцями. Категорій багато, але починати треба саме з вибору між цими двома.

Метал чи дерево? Це може виявитися не так просто якщо ви ніколи раніше не купували стільці для барної стійки. Потрібно враховувати наступне:

  • міцність;
  • надійність стільця, тривалість експлуатації;
  • зовнішній вигляд, стиль стільця;
  • розмір;
  • вартість;
  • то на скільки гармонійно ці стільці впишуться в інтер’єр бару.

Все це потрібно взяти до уваги.

Дерев’яні стільці для барів – це класичний вибір. Барні меблі зроблені з дерева виглядають тепло і традиційно. При цьому стільці можуть бути різних кольорів та візерунків, різної висоти щоб відповідати барній стійці. Можливі варіанти, коли для конкретної моделі барного стільця вам надається вибір кольору або оббивки.

Металеві барні стільці мають більш сучасний дизайн і покликані зробити конструкцію міцнішою і надійнішою. Їх складніше зламати і вони будуть довго служити в барі з великою кількістю відвідувачів. Металеві стільці краще використовувати поза приміщеннями, в таких умовах різниця між строком служби дерев’яного та металевого стільця буде значною.

Вважається, що металеві барні стільці, загалом, більш довговічні, можуть витримати негоду і прослужать роки. Іноді дерево комбінується з металом, щоб зробити барний стілець з вигляду класичним, але з довговічністю і міцністю металу.

Крім вибору матеріалу, між металом або деревиною, вам, можливо, також доведеться розглянути інші параметри: поворотний чи стаціонарний, колір, висота. Ціна найчастіше залежить від вартості матеріалів які використовуються при виготовленні барного стільця, який ви купуєте.

За цінами і дерев’яні і металеві стільці є різного класу, але найдешевший стілець у магазині, зазвичай металевий. Це одна з причин, по якій їх обирають.

Дизайн барних стільців може по духу відповідати вестерну чи борту космічного корабля і може бути значимим елементом дизайну бару в цілому. Тому приділіть увагу вибору барних стільців де б ви їх не встановлювали в будинку, в барі, в ресторані.

Читайте на cайті:

Залишити коментар